Skocz do zawartości

obniżyc drz400


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jesto niewykolalne ewentualnie mozna przerobić kanape ale da to ok 2-3 cm a w ogóle to poco kupywac enduro i je obniżać?? ja przy wzroscie 180 radze sobie normalnie ale jak kiedys miałem 175 teź smigałem nawet na yzf 250 która ma kanape na 99 cm ;) wiec nie wiem w czym kwesta , najwyzej kup sobie cos typowo na szose , acha i jakby ci wpadł do głowy jakis głupi pomysł w stylu "upuszczania " powietrza z zawieszenia lub oleju to daj sobie spokój a z racji Twojego wieku takie pomysły mogą sie zdarzyć pozdrawiam ;] No chyba ze masz 30 lat jak to wynika z nicku ;D to raczej ci to do głowy nie wpadnie

 

 

P.S. Sory za niespójność wypowiedzi ale jestem troche zmeczony ;)

Edytowane przez MichuPl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twój wiek jest prawdziwy to sobie daruj i idź do gimbanzy :P

Jeśli wiek to ten z nicku (rok ur.) to możesz zrobić tak: odkręć przednie półki,itrochę wsuń lagi, zmieni to trochę zachowanie moto, ale będzie niżej. Z tyłu na sprężynie odkręć kontrującą nakrętkę, a potem reguluj wysokość tą drugą....będzie minimalnie niżej, i bardziej miękko, więc jak usiądziesz to się obniży....

Ew. urośnij :D

 

kolego Michu, bartek ma SUPERMOTO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opuszczanie zawieszenia KOMPLETNIE NIE MA SENSU. Zaburza najwazniejszą wartosc dla tylnego zawieszenia - RACE SAG (opad statyczny) czyli roznice ugięcia motocykla bez obciązenia oraz z jezdzcem. Poza tym kąt głowki ramy ulegnie zmianie o klika stopni a to uposledzi zwrotnosc motocykla i sposób jego prowadzenia. (Mozna zaradzic temu wpuszczając gable w połki)

 

NIE DAJ SIE NAMOWIC NA ZADNE TAKIE ZABIEGI bo to kowalska robota!!!

 

Jedynym rozsądnym sposobem obnizenia moto jest zakup nizszej gąbki pod siedzenie (wystepują jako tuningowe akcesoria) - taka gąbka jest tez twardsza aby nie obijac sie tyłkiem o stelaz ramy, produkuje je np. Acerbis i One Industries. Mozna tez oddac siedzenie do tapicera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedynym słusznym rozwiązaniem jest kontakt ze mną! ;)

 

Właśnie zakupiłem obniżone moto - obniżona kanapa oraz dystanse Talona - wszystko bez żadnej ingerencji kowala czy innych "patentów". Chętnie zamienię się nieodpłatnie na oryginalne o ile są w dobrym stanie i pasują do mojej wersji enduro S. Jednak jeśli chodzi o dystans to z tego co się orientuję to SM ma nieco mniejsze zawieszenie niż wersja S. Nie wiem czy ten dystans będzie odpowiedni. Zależy mi na tym aby moje moto było w miarę wysoko zawieszone.

 

Ktoś wie czy ten dystans jest taki sam w SM i S?

 

http://freeride.pl/drz/talon.jpg

 

Pisz na gg: 158824.. na kanapę o ile pasuje to niebieskiej wersji mogę zamienić się od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...