Skocz do zawartości

Idealny skok


mik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie dzięki Dominik za twoje rady. Własnie wróciłem z toru i przed kazdym skokiem miałem przed oczami twój post :clap: Latało sie dużo lepiej i z bezpiecznym ładowaniem. Dzięki

 

A co do tych silników to raczej senda jest słabsza bo na jawie robiłem sende SM jak chciałem a Rieju nie dawałem rady. Chociaz to pewnie zależy od wyprodukowanego egzemplarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senda i wszystkie 50 endurka to zlomy :clap:

 

Tak WSZYSTKIE motocykle to złomy! :)

 

Jesteś cool :eek2:

 

 

 

A tak poważnie to szkoda mi ciebie...To, ze masz yz to nie znaczy, ze mozesz sobie wygadywać co chcesz, ja sobie kupie wr'ke 426 i pwoiem, ze wszystkie 125 to złomy! :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze jak sie jezdzi na 50cc to uwaza sie je za najlepsze motory jakie mogą byc, ale jak usiądziesz na 125cc albo niedaj boże go kupisz, to patrzysz na 50cc z uśmiechem i sobie mówisz "jak ja mogłem na tym jezdzic" :clap:

Ale skonczmy juz ten temat i powrocmy do tamtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zalezy od długości lotu, bo jesli skok jest krótki to liczy sie tylko najazd i wybicie, ale przy dłuższych skokach mozesz probowac balansowac ciałem, oraz uzywac gazu i hamulca. Ale jak juz mowilem decydujący jest moment oderwania się od ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze jak sie jezdzi na 50cc to uwaza sie je za najlepsze motory jakie mogą byc, ale jak usiądziesz na 125cc albo niedaj boże go kupisz, to patrzysz na 50cc z uśmiechem i sobie mówisz "jak ja mogłem na tym jezdzic"  

Ale skonczmy juz ten temat i powrocmy do tamtego.

 

 

:clap: Prawda, co prawda na razie mam 80ccm ale wogłule nie ma co porównywać do 50siątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord wyskoku na odległość to 19metrów - skoczyłem tyle DT Z tym że skok jest płaski nisko nad ziemią. Na górę wjeżdża się około 60 km/h. Ale troche to jest niebezpieczne bo na hopce jest korzeń i jak na niego sie wjedzie to lot jest zaburzony :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, co prawda na razie mam 80ccm ale wogłule nie ma co porównywać do 50siątki.

Przejedż się dobrą 50 to zmienisz zdanie.

Co z tego, że niektórzy mają 125 i mówią że 50 to syf jak w terenie nie potrafią tych 50 dogonic. Chyba ze na prostej ale to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...