Skocz do zawartości

tylne amorki w 251


Domieniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Kozik

Dokladnie tak, chodzi o Wilmat. Firme mozna polecic. Zrobilem u nich w wakacje zamowienie na ponad 3 stowki i WSZYSTKO bylo tak jak chcialem. Jak dla mnie to maja 10 na 8. (dwa punkty ze to ze nie sa w wawie :clap: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zrobiłem zakupy w firmie wilmat i musze przyznać że nie jestem do końca zadowolony. Zamówiłem m. in. piaste koła tylnego, otrzymałem jakąs przygniecioną czymś cięzkim na kołnieżu i jakość lakieru też mnie nie zadowala, poprostu odpada w kilku miejscach. Myśle że miałem pecha bo wszyscy raczej chwalą ten sklep i chyba mimo tego skorzystam niedlugo jeszcze raz z ich oferty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bede zmuszony zrobic zakupy on-line w wilmacie bo musze kupic 2 zebatki 2 biegu a nie wiem czy w szczecinie dostane bo to roznie bywa z cennika wynika ze maja praktycznie kazda czesc do etki dobrze wiedziec ze sa sklepy z czesciami dosc nietypowymi ale najgorsze ze na przesylke musze czekac pare dni :clap: a dzien bez eci to dzien stracony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

 

Mam prośbe czy mozesz powiedziec cos wiecej na temat tych czeskich amorków do etki Łukaszu Kozik.Jak ona sie prezentuje,masz moze jakies foto etki z tymi amorkami.Mam zamiar własnie kupić ale niewiem jak to bedzie wygladało.Z góry dzieki!!!

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Kozik

Hej

 

Amorki maja czarne sprerzyny. Sa dluzsze od oryginalnych (dupa moto idzie do gory) Regulacja wstepnego napiecia ma piec pozycji (zawieszenie moze byc BARDZO twarde)

Zdjecie mam ale nie widac bardzo dokladnie amorkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, dla mnie też w orginałach tył etki jest za nisko i chyba się skusze na te czarne z wilmatu, tak w ogóle to w ofercie mają 3 rodzaje amorków na tył:

chromowane za 211 zł

czarne za 185 zł

i jakieś za 60 zł z tajwanu chyba :)

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...