Skocz do zawartości

Materiały o MZ: zdjecia budziki filmy i wiele innych!!!


Krzych_Olsztyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam film ze zlotu w gdyni około 10 min = 100 MB moę go wrzucić na serwer. A w planach w przeciągu 2 tygodni nakręce film z 5 mz Etz 150 2 sztuki etz 250 1 sztuka i 2 etz 251 jak wrzuce na serwer to dam znać a przy okazji ten serwerek jest dość cienki czy znacie jakieś miejsca w śieći gdzie za friko mogę to zamieśćić ok 300mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przykro mi ze tak wyszło ale narazie serwer FTP nie działczy :D jezeli ktos dysponuje wolnym miejscem to byłbym wdzieczny a zreszta chyba zrobie jakąś stronke i bede umieszczał sam te materiały na stronie za prośba zainteresowanych poprostu zdjecia prospekty itp zadnych tam info o mz itp tylko galerie zdjec i przydatnych skanów dokumentów chyba ze jakis FTP znajdziecie. bo ja niestety nie mam jug co :D(( :buttrock: pozdrawiam Krzych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam dobrą nowinę moje MZ rajdery :) serwerek juz jest nowy i napewno nie padnie sporo juz przygotowanego jest stuffu na nim adres podam na dniach. Szykujcie materiały ojjj będzie sie działo Krzych wrócił i da czadu :mrgreen: :mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowina kolejna w przyszłym tygodniu bedzie serwerek konkretnie juz. Na poczatek przewidujemy około 500 Mega miejsca, ale jak bedzie potrzeba to spokojnie zwiekszymy ilośc miejsca. LUK udostepni Ftp, a ja sie zajme wrzóceniem sporych ilosci materiasłów. Zapowiadam juz fajny film z Jawą ts350 w roli głównej oraz ETZ Luka na torze crossowym, bedzie na co popatrzec :). Od wiosny bede miał aparat cyfrowy, Luk pradopodobnie tez,to bede robił sporo zdjęć ze zlotów, szczególnie Szymany koło Szczytna. Zlot u Papy w Ostródzie tez bede uwieczniał. Postaram sie sporo fotek umiescic i filmików ze zlotów np palenie gumy, jazdy pokazowe, drag race klasy wolnej czyli np skutery :), quady oraz rózne nieprzecietne foty zlotow, oraz z wycieczek na Etach itp. Narazie będą prospekty, Program do obliczania wydechu w 2t zdjeciaMZ , CZ Cross , CZ-ETZ-enduro kolegi LUKa :) z membraną, troche filmów i to co jeszcze wy tam zapodacie ciekawego. Bedzie nareszcie niezły zbiór konkretnych materiałów. Mamy Katalogi czesci skany publikacji na temat MZ i mase mase zdjęć łacznie około 2500 zdjęć samych podzielonych na rózne kategorie. Pozdrawiam i apeluje zeby ten temat był przyklejony jak tylko ruszy od nowa serwer tj Za tydzień :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jezeli macie materiały ciekawe nieprzecietne o MZ Jawach, CZ, ogólnie 2 taktach to piszcie a jak bedzie juz serw działał to pakujcie co sie da, oby cos fajnego :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...