Skocz do zawartości

lagi exc


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jakie lagi były montowane oryginalnie w exc 200 2001 (chodzi o srednice) ponieważ chce kupić półki i nigdzie nie ma w takim rozmiarze jaki ja potrzebuje- a w serwisówce tez nie ma jaki rozmiar był ( mam 58 mm, wszędzie są 48)

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www12.zippyshare.com/v/6504761/file.html

http://www12.zippyshare.com/v/11240085/file.html

 

tutaj są zdjęcia- w ogóle widzę że nie trzymają rozmiaru, wczoraj mierzyłem w jednym miejscu i było jak napisałem 58 mm, teraz jak widać laga przy górnej półce ma prawie 55, przy dolnej 57.

jestem w totalnym "rebusie" i że tak się wyrażę o co tu ku*wa chodzi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff Kamień z serca:P lag nie chce zmieniać i tak juz "trochę" grosza w nie włożyłem;] chce zmienić półki bo mam pękniętą półkę. czyli jak będę zamawiał półki to górna i dolną w innym rozmiarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff Kamień z serca:P lag nie chce zmieniać i tak juz "trochę" grosza w nie włożyłem;] chce zmienić półki bo mam pękniętą półkę. czyli jak będę zamawiał półki to górna i dolną w innym rozmiarze?

Poszukaj używki, wszystkie modele EXC w latach 2000-2002 miały takie same półki.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj używki, wszystkie modele EXC w latach 2000-2002 miały takie same półki.

 

 

Którą masz pękniętą? Górną czy dolną?

Masz węższe lagi 43 mm. Górna półka jest taka sama do i pow '03 ( czyli przy 43 i 48 śr rury). Dolne tylko sie różnią. Twoja na 43 mm ma te 57mm otwór, Nowsza 48 mm >'03 ma 60mm otwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą masz pękniętą? Górną czy dolną?

Masz węższe lagi 43 mm. Górna półka jest taka sama do i pow '03 ( czyli przy 43 i 48 śr rury). Dolne tylko sie różnią. Twoja na 43 mm ma te 57mm otwór, Nowsza 48 mm >'03 ma 60mm otwór.

 

dolna jest pęknieta. szczeże to nie rozumiem tego co napisales:) skoro rura ma 57 mm to czemu lagi 43? liczy sie tutaj dolna goleń czy co?

sorki za moja niewiedze ale jakoś nielogiczne mi sie to wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolna jest pęknieta. szczeże to nie rozumiem tego co napisales:) skoro rura ma 57 mm to czemu lagi 43? liczy sie tutaj dolna goleń czy co?

sorki za moja niewiedze ale jakoś nielogiczne mi sie to wydaje

 

 

Tak jak piszesz. Przy określaniu lag podaje sie średnicę dolnej rury.

Rury są grubsze >'03 dlatego tylko dolna sie rózni ale tylko w otworach na lagi -sztyca, łożyska są takie same.

 

Mała porada. Na allegro jestt trochę cwaniaczków. Patrz na fotki ( otwory na kiere/licznik/błotnik) Ja jednemu kolesiowi wysłałem wszytskie wymiary, zapewniał mnie że sprawdzał/mierzył a przysłał mi jakiś złom od LC4 , potem ponad miesiąc czekałem na odesłanie kasy , ze 2x monitowałem.

Nowy komplet to min 1000-1200 zeta. Pojedynczo...może Ci sie uda. Ale musisz trafić. 400-500 tak minimum wołają za parę

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz. Przy określaniu lag podaje sie średnicę dolnej rury.

 

Mała porada. Na allegro jestt trochę cwaniaczków. Patrz na fotki ( otwory na kiere/licznik/błotnik) Ja jednemu kolesiowi wysłałem wszytskie wymiary, zapewniał mnie że sprawdzał/mierzył a przysłał mi jakiś złom od LC4 , potem ponad miesiąc czekałem na odesłanie kasy , ze 2x monitowałem.

Nowy komplet to min 1000-1200 zeta. Pojedynczo...może Ci sie uda. Ale musisz trafić. 400-500 tak minimum wołają za parę

 

no ok czyli jak będę zamawiał półki to mam podać rozmiar 43?

takie upatrzyłem - ok 1500 zeta (oryginalne aluminiowe ktm ok 1 tys a kute złote ok 2 tys z tego co wiem lepsze są te scar) www.scar-racing.com” musze podać inny wymiar dolnej półki i górnej? ponoc półki ktm'a w latach do 03-04 były dośc "kruche" dlatego chyba unikne używek. tylko nie iwem właśnie czy celować w półki kute czy te aluminiowe w technologią CNT.

co do cwaniaczków z allegro - kupowałęm koło i też kurde zapewnienia cacy ok a potem jak juz doszlo i nie pasowało zaczęły się schody - wysłalem kolesiowi i wróciło z powrotem wiec koszt przesyłki w dwie strony aż w końcu sprzedałem bo sie zaku*wiłem na tego frajera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok czyli jak będę zamawiał półki to mam podać rozmiar 43?

takie upatrzyłem - ok 1500 zeta (oryginalne aluminiowe ktm ok 1 tys a kute złote ok 2 tys z tego co wiem lepsze są te scar) www.scar-racing.com” musze podać inny wymiar dolnej półki i górnej? ponoc półki ktm'a w latach do 03-04 były dośc "kruche" dlatego chyba unikne używek. tylko nie iwem właśnie czy celować w półki kute czy te aluminiowe w technologią CNT.

co do cwaniaczków z allegro - kupowałęm koło i też kurde zapewnienia cacy ok a potem jak juz doszlo i nie pasowało zaczęły się schody - wysłalem kolesiowi i wróciło z powrotem wiec koszt przesyłki w dwie strony aż w końcu sprzedałem bo sie zaku*wiłem na tego frajera

 

 

NIe mam wiedzy co do jakości wspomnianych przez Ciebie półek. Także nie doradzę. Każdy kumaty sprzedawca jak podasz, że na lagi 43 chcesz to bedzie wiedział co CI dać, - góra jak wspomniałem jest taka sama.

A co do koła to dokładnie - bo jak kupujesz exela to dla grubszych lag masz ośkę 26 mm a dla 43mm 20 mm . Zdecydowanie łatwiej dostać cokolwiek używanego do 43 i pod to koło na ośkę 20- starsze- więcej klamotów - coś znajdziesz. A jak nowe bierzesz to nie ma kłopotu. Zerknij na jebaja, może bedzie taniej. U nas wszyscy sprzedawcy walą nas w d... na zachodzie to potrafi być tansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz poprostu szukać półek pod stary zawias ( 43mm). Jutro popatrze w warsztacie bo mam używane półki do kata tylko nie pamiętam czy to stary zawias.

 

 

o to byłoby super;) - czekam na info

no ale jesli bede zamawiał te co chce to musze podać konkretny rozmiar bo juz gadalem w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...