Skocz do zawartości

Ja tylko pytałem o firmę...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamieściłem post, w którym pytałem, czy firma motor-mack z Gorzowa jest wiarygodna i czy warto przez nich zakupić sprowadzony motocykl.... Jak się domyślam moje pytanie zostało potraktowane jako reklama tej firmy, gdyż nie znajduję innego powodu dla "zniknięcia" mojego posta. Ja na prawdę chciałem tylko zapytać.....!!!!!. Bo gdzie pytać jak nie tu? Może admin mi odpowie? Zależy mi na tym i na rzetelnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że Twój temat skasowano bezpodstawnie to napisz do admina lub moderatora bezpośrednio :wink: Moderatorów działu masz wypisanych tuż pod nazwą "Co, jak i gdzie kupić - dla motocykla " a administrator to Dominik Szymański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Twój temat został przeniesiony do odpowiedniego działu - Warsztaty/Salony, w którym zadaje się pytania i uzyskuje odpowiedzi o sprzedawcach.

Proszę nauczyć się podziały Forum na odpowiednie działy, zanim przystąpi się do korzystania z niego!

Poza tym - tego typu pytania zadaje się na PW do moderatora lub admina, a nie tworzy osobnych tematów.

Sugeruję raz jeszcze przestudiować Regulamin, którego przestrzegania zobowiązałeś się przy rejestracji na tym Forum.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...