Skocz do zawartości

Kupno autka


ryba1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryba kupuj BMW.Zawsze marzyłem o takiej czarnej, pełnoletniej w latach i tuningowanej butlą LPG. :wink:

 

sorki Wojtuś ale dziś nie jestem w stanie wypowidzie sie na ta odp :icon_mrgreen: a bmw to hmm;p namawiam tatke ale co wyjdzie to sie okaze :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże samochodami osobowymi zawodowo i moge powiedziedzieć że opel to jeden z gorszych producentów wierz mi chyba fiat w podobnej klasie byłby lepszy bmka cóż droższy serwis, droższe częśći ale z pewnością nieporównywalnie lepsza pod każdym względem ale totalnie każdym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, wybór silnikowy troche dziwny. Albo diesel albo benzyna. Za każdym z nich przemawiaja całkowicie różne od siebie argumenty.

 

Hmm. znalazł 2 autka które mu się podobaja, jeden w benzynie, drugi diesel. ale Jemu jest to chyba obojetne. Czyli większośc opowiadałaby sie za BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oba autka są z 2003 roku i za taką samą cenę i z podobnym wyposażeniem to znaczy że coś jest nie halo. Albo za vectrę chcą za dużo, albo beemka jest mocno zjechana. Bmw powinno być droższe około 5 tysi. Więc lepiej brać tego vektraka albo szukać starszej i dobrej beemki.

 

Zaproponuj Ojcu coś japońskiego. Np.: taką mazdę 6 http://moto.allegro.pl/item958171241_piekn...ypadek_alu.html

Edytowane przez BIL

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli oba autka są z 2003 roku i za taką samą cenę i z podobnym wyposażeniem to znaczy że coś jest nie halo. Albo za vectrę chcą za dużo, albo beemka jest mocno zjechana. Bmw powinno być droższe około 5 tysi. Więc lepiej brać tego vektraka albo szukać starszej i dobrej beemki.

 

Zaproponuj Ojcu coś japońskiego. Np.: taką mazdę 6 http://moto.allegro.pl/item958171241_piekn...ypadek_alu.html

 

 

Dokładnie. Mi też śmierdzi, że BMW i Opel z tego samego rocznika są w tej samej cenie. Dodatkowo jeszcze BMW w dieslu. Może jednak jest tak, że Opel jest od pierwszego właściciela i z niewielkim przebiegiem a BMW jakieś zajechane i tłuczone z zagranicy.

Generalnie jeśli ojciec niewiele jeździ to bezpieczniejszym zakupem dla niego będzie coś w benzynie. Przychylam się do powyższej propozycji, czyli mazdy 6 :)

 

Dokładnie. Mi też śmierdzi, że BMW i Opel z tego samego rocznika są w tej samej cenie. Dodatkowo jeszcze BMW w dieslu. Może jednak jest tak, że Opel jest od pierwszego właściciela i z niewielkim przebiegiem a BMW jakieś zajechane i tłuczone z zagranicy.

Generalnie jeśli ojciec niewiele jeździ to bezpieczniejszym zakupem dla niego będzie coś w benzynie. Przychylam się do powyższej propozycji, czyli mazdy 6 :)Z tym, że tak jak pisałem - jeśli planowane przebiegi nieduże radzę benzynkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...