Skocz do zawartości

Poznaj historię Polski! Etap pierwszy:


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Namierzyłem przewodniczkę po mieście Łodzi, wysłałem maila z zapytaniem, czekam na odpowiedź. Ciekawe, czy jest odważna? :icon_rolleyes:

 

Robimy listę wstępną, żebym miał orientację w ilości chętnych na zwiedzanie miasta Łodzi:

1. Kamandir

2. Kamandirowa, moja zona Zofia

 

Dopisywać się, proszę.

 

Co do trasy, to Igor opracuje coś atrakcyjnego dla Chorągwi Warszawskiej :crossy: Byle zakręty były :lalag:

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zakręty? Toż to Nizina Łowicko-Błońska jest.

Dziury będą.

:icon_twisted:

pzdr

zawsze można przez Bieszczady jechać :icon_razz:

 

Robimy listę wstępną, żebym miał orientację w ilości chętnych na zwiedzanie miasta Łodzi:

1. Kamandir

2. Kamandirowa, moja zona Zofia

3. Marina

4. Kamil

5. wolkan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie deklaruję, że jadę, być może ze swoją lepszą połową

 

Robimy listę wstępną, żebym miał orientację w ilości chętnych na zwiedzanie miasta Łodzi:

1. Kamandir

2. Kamandirowa, moja zona Zofia

3. Marina

4. Kamil

5. wolkan

6. zibixx + lepsza połowa? :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Mam zgryz z terminem. Otóż okazalo się, że w tę sobotę 10 kwietnia, będzie Bajzel na Służewcu. Co prawda będzie także w niedzielę 11IV, ale w sobotę jest lepsza okazja by coś kupić do motocykla. Ale jeeśli trzeba, to mogę zrezygnować z wizyty na Bajzlu. To jak, zmieniamy termin czy nie?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robimy listę wstępną, żebym miał orientację w ilości chętnych na zwiedzanie miasta Łodzi:

1. Kamandir

2. Kamandirowa, moja zona Zofia

3. Marina

4. Kamil

5. wolkan

6. zibixx + lepsza połowa? wink.gif

7. Kasia i Florek

 

Termin dowolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co roku jeżdzę z młodzieżą na targi fotograficzne, w tym roku 25-27 marca. Zwiedzamy muzeum kinematografii (pl. Zwycięstwa 1) i Białą fabrykę Geyera (Piotrkowska). Wszystko w zasięgu rzutu beretem od Piotrkowskiej. Manufaktura najlepiej się nadaje do zwiedzania wieczorem, bo fajna luminacja. Jest też bar z wiszącymi pod powałą motocyklami w okolicy ul. Tuwima. Ew. noclegi jakby co w schronisku młodzieżowym przy ulicy Legionów 27 lub Zamenhoffa. Wszystko rzut beretem od piotrkowskiej ;)

 

tu kilka fotek z Babozlotu w Łodzi 2007 galeria romans-a

 

Masz rację. Łódź (wbrew pozorom)jest naprawdę pięknym interesującym miastem, pomimo że z włókienniczą przeszłościa (a może właśnie dlatego?) :D Heh, wzruszyłam się tymi zdjęciami, to pierwszy ziomowy Babozlot organizowany przez Team UĆ, jeśli się nie mylę :cool:

 

Termin sobotni niestety odpada...Mamy obstawę ślubną, a potem DD...Szkoda...

 

 

najblizsza ciepla sobota

To Kochana za chwileczkę...W najbliższą sobotę (20.03) ma być ok.10 st, C ,w niedzielę jeszcze cieplej i bezchmurnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...