Skocz do zawartości

Obrona Toru Lublin


motobandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tor od lat uprzykrza życie mieszkańcom rozrastającego się osiedla Słoneczny Dom. Lokatorzy skarżą się na hałas. Obiekt powstał w latach 70. ubiegłego wieku. Ówczesny plan zagospodarowania terenu zakładał, że w "strefie hałasu” będą wyłącznie magazyny. Ale w 2003 r. radni zmienili plan, przeznaczając pobliskie grunty pod budowę mieszkań.

 

I o co ten hałas ??

Tak jakbym miał żal do PKP bo pobudowałem się koło torowiska i mi pociągi hałasują.

 

Słyszałem z miesiąc temu wypowiedz kurdupla którzy krzyczał że zrobią wszystko żeby tor nie funkcjonował w tym sezonie.

 

A może zrobić taki mały protest??

Zeny ludzie i władze wiedziały ile osób jest za torem lublin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z ustawek lublinowych rozszerzyć o protest i to da do myślenia. Lepszy paraliż miasta czy kilku nadąsanych mieszkańców. Mieszkańcy protestują to my nie możemy?

Trudno jak zamkną tor - to trzeba będzie się ustawiać między blokami - może wtedy będzie lepiej.

Prawda jest taka , że z ludźmi jeszcze nikt nie wygrał, kwestia tego kto jest bardziej zawzięty ten dopnie swego.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, jak jest ładna pogoda po pojawia się około 50 motocykli, a to już jest coś. Z pomocą Pawła (który pilnuje porządku) można by zorganizować jakiś przejazd tylko rozsądnie, bo już widzę oczyma wyboraźni policję zabierającą dowody rej. za zbyt głośne wydechy. Nie znam tego miasta i nie wiem co można by wymyśleć, ale już jestem chętny.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, jak jest ładna pogoda po pojawia się około 50 motocykli, a to już jest coś. Z pomocą Pawła (który pilnuje porządku) można by zorganizować jakiś przejazd tylko rozsądnie, bo już widzę oczyma wyboraźni policję zabierającą dowody rej. za zbyt głośne wydechy. Nie znam tego miasta i nie wiem co można by wymyśleć, ale już jestem chętny.

 

Jaki problem????W robieniu DB killerów nie masz sobie równych - Daaamy rade.....A toru w lublinie bede bronił jak Rejtan!!!!I co??Ja tu wreszcie po 1,5 roku szukania dorwałem szportowe sety i jakis bambus jeden z drugim nie pozwoli mi ich przetestowac ????NIEDOCZEKANIE......Ustawowo cisza nocna zaczyna sie o 22:00 a my jezdzimy po zamknietym obiekcie....A pretensje to moga miec do developera za wybór lokalizacji....Niech developer postawi ekran dźwiekoszczelny i po temacie!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem????W robieniu DB killerów nie masz sobie równych - Daaamy rade.....A toru w lublinie bede bronił jak Rejtan!!!!I co??Ja tu wreszcie po 1,5 roku szukania dorwałem szportowe sety i jakis bambus jeden z drugim nie pozwoli mi ich przetestowac ????NIEDOCZEKANIE......Ustawowo cisza nocna zaczyna sie o 22:00 a my jezdzimy po zamknietym obiekcie....A pretensje to moga miec do developera za wybór lokalizacji....Niech developer postawi ekran dźwiekoszczelny i po temacie!!!!!

 

Tylko widzisz, idą wybory znajdzie się kilku obesrańców którzy wykorzystają to jako kiełbasę przedwyborczą.

Będą mącić aż coś wymyślą, a ciemny lud zobaczy swoich wybawicieli i zagłosuje an nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa nie wygląd różowo jak pokazuje historia lubelskiego niedoszłego toru MX:

http://kmcross.pl/Aktualnosci/O-budowie-toru-motocrossowego

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/165241488

 

 

jest jednak światełko w tunelu niestety nie dla Lublina a tym światełkiem jest tor Pionki. to chyba najświeższy artykuł na ten temat: http://pionki24.pl/miasto/854/tor-pionki-w-czerwcu-2011.html

szkoda że to nie Lublin jednak profesjonalny tor w odległości 100km to nie lada gratka :D zawsze to bliżej niż Poznań. ja w każdym razie trzymam kciuki.

Edytowane przez motobandyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z organizacją jakiejś akcji protestacyjnej myślę, że nie będzie problemu. Post na forum tutaj na forum adv i będzie wiadomo, smsy też czynią cuda. Trzeba tylko czekać na pogodę do jazdy bo w Lublinie biało. A co do miejsca takowego protestu. Są dwie opcje- albo przejazd przez miasto-ale wtedy ludzie pomyślą,że to jakieś otwarcie albo kulturalnie podzielić się na mniejszcze grupki i jeździć uliczkami słonecznego osiedla. Bez pałowania i zawrotnych prędkości, oby było motocykle słychać (oczywiście zawsze się znajdzie nadgorliwiec, który bez palenia gumy nie wytrzyma). Jeżeli będzie planowana taka akcja, to wykona się parę telefonów kurier, panorama, radio lublin, radio centrum, mmlublin, jest tego trochę. Powiedzieć jak sprawa wygląda i git. Ciekaw jestem czy wśród osób, którym zależy na torze znajdzie się jakiś prawnik, albo ktoś obeznany w oficjalnych pismach. Skonstruować jakąś poważną petycję od motocyklistów przeciwko likwidacji toru do urzędu miasta czy do prezydenta. Z podpisami to myślę, że nie będzie aż tak trudne. W Lublinie jest parę miejsc przy których zbierają się motocykliści, tam by można było się podpisać. Grupy, które dojeżdżają z miast ościennych też chyba nie będzie trudno zebrać paru podpisów, bo przypuszczam że większość jakoś się tam zna spotyka na codzień. To na tyle chyba. To co napisałem, nie są zbyt trudne czynności. Oby się jakoś zmobilizować, chcecie nadal mieć tor, trza zadziałać. Osobiście nie śmigam po torze, ponieważ jakoś mnie tam nie ciągnie, ale też motocykl nie na tor stworzony. Ale tor to nie tylko dzidowanie ale także imprezy motórowe a w tym sezonie można przyznać, że trochę się działo.

 

Cholera ale żem się naprezentował :biggrin:

 

AVE :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą zamykać tor - niecha zamykają, ale w pierwszej kolejności niech otworzą w pełni funkcjonalny tor w granicach administracyjnych Lublina z którego będzie można korzystać na podobnych zasadach co w tej chwili.

 

Z góry wiadomo, że szybko tego nie zrobią więc może chociaż jakiś chcący się popisać polityk przyczyni się do przyspieszenia działań mających na celu utworzenie tego nowego toru.

A My (motocykliści) zaczekamy spokojnie na jego otwarcie korzystając do tej pory ze starego toru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi w proteście o samych motocyklistów.

Trzeba pamiętać że drifterzy mają tam też swoje imprezy, OLDtimer miał tam chyba konkurs przejazdu aut zabytkowych, itd.

Podstawa to pokazać że zależy na tym bardzo szerokiej grupie ludzi.

A wierze że wielu mieszkańców całkiem nie biorących udział w żadnych wyścigach itd podpisze się.

Są ludzie którzy chodzą na imprezy na ten tor już ok wielu lat.

Warto było by też nagłośnić to w mediach kilka dni wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...