Skocz do zawartości

Szukam następcy Bandyty


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś szybkiego, minimum 1000 cc, minimum 120 KM, coś na co się zmieszcze i nie będe wyglądał jak Małpa na kamieniu :bigrazz: Coś czym pośmigam bezproblemowo z sezon lub dwa. Maxymalnie 10-cio letni.

 

p.s. Interesuje mnie tylko coś sportowego lub do szybkiej turystyki i najlepiej CZARNE :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod,wydaje mi się że XX lub Hayka(ale w tutaj sa kiepskie heble jak do takiego moto-tak mowia ludzie).

Za tego pieniążka chyba najlepiej za XXem sie rozejrzeć.To jeszcze zalezy,do czego ten motocykl ma CI sluzyc...miasto,trasa...wypady zagraniczne??

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiądź sie do Gixxa litrowego K4(podobno największy wymiarowo model Gixxa).Jeśli trochę miasto,trochę trasa i zagramanica to ja obstawiam XXa.Mocy Ci nie zbraknie,polecieć potrafi i to ostro(odstawiasz tym nawet szlifierki)ot taki pociąg autostradowy(ale akurat tych Ci u nas dostatek :D ).Do tego,z tego co mówiłeś to pasujesz idealnie...

Chyba ze kupisz Hayke i na 1/4 będziesz startował :icon_mrgreen:

 

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może erłan ?

 

Sprzęt daje radę, miasto, trasa i tor a wspominałeś kiedyś, że z chęcią byś tam się sprawdził.

 

A widziałeś kiedyś Klaudiusza w wersji live? :icon_mrgreen:

 

Na moje oko - 195 cm wzrostu, 120-130 kg wagi. Na R1 będzie wyglądał nawet nie jak na psie, ale jak na chomiku :P

 

Jak dla mnie - XX albo kilofazer albo jakieś BMW - typu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1649528

 

pozdr

LYsY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...