Skocz do zawartości

Schronisko - potrzebna pomoc


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mało się udzielam na forum, raczej jestem czytaczem.

 

Nasi wspaniali motocykliści z naszego rejonu brali udział w wielu szczytnych akcjach. Najbardziej znana to pomoc dzieciakom w DSK. Niestety ale nie tylko dzieci potrzebują pomocy, żyją wokół nas także zwierzęta, które nie zasłużyły na los jaki im zgotował "człowiek".

 

Idzie wiosna, zorganizujmy akcję pomocy schronisku w Krzesimowie. Zakup karmy, opatrunków itp nie jest wielkim kosztem. Niebawem wybieram się żeby zawieźć duży worek karmy.

 

Żeby uzmysłowić problem, podaję link, a oglądając galerię zadaję sobie pytanie jak można tak traktować zwierzę

 

http://www.krzesimow.bezdomne.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna inicjatywa! A jak ktoś ma daleko, to zawsze może wpłacić kilka złotych, albo poczukać bliższego schroniska. Tych jest niestety dużo.

 

Pozdrawiam, Paweł

 

PS. Tylko nie zaczynajcie durnej dyskusji, że są dzieci w Afryce itp. Nie ten temat - malkontenci-moralizatorzy, upierdliwe marudy nie robiące nic dla nikogo/niczego, a tylko paplające na wiwat niech się zamkną.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam też "wirtualną adopcję". Polega na tym, że co miesiąc wpłaca się kilkadziesiąt zł na wybrango zwierzaka, głównie chodzi o te, które z różnych przyczyn nie mogą być oddane "do ludzi", a przecież jeść coś muszą :) Ja np. mam kotka o tu: http://www.kociswiat.org.pl/

 

Edit: Wrzuciłeś link do piwa i nawet nie zauważyłam, że to w podforum Lublina ;)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż łza się do oka ciśnie jak się ogląda te zdjęcia.. Znieczulica.. Jak bym potraktowała tych ludzi tak samo, jak oni potraktowali te zwierzęta!

 

A za taką akcją jestem jak najbardziej 'za'! I z przyjemnością pomogę w organizowaniu takiej akcji :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż łza się do oka ciśnie jak się ogląda te zdjęcia.. Znieczulica.. Jak bym potraktowała tych ludzi tak samo, jak oni potraktowali te zwierzęta!

 

A za taką akcją jestem jak najbardziej 'za'! I z przyjemnością pomogę w organizowaniu takiej akcji :clap:

 

 

Nie da się spokojnie patrzeć na fotki.

Ja też oferuję pomoc .

Pozdrawiam!!!

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...