Skocz do zawartości

THINK BIKER!


Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek, proszę Cię nie stawiaj zbyt ambitnych celów naszej państwowej eminecji :biggrin:

 

A co by się stało gdyby nasze prywatne TV weszły w tę akcję???? Podobno są lepsze pod każdym względem od państwowych i też chętnie współpracują z fundacjami (nawet mają własne)????

Dla nich to też zbyt ambitne??????

Czy potrafią tylko krytykować w ramach walki z konkurencją?.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne maja te spoty angole ... ruszają mózgownicę.

 

Poniewaz Angole otworzyli juz dawno oczy i wiedza ze motocyklisci to czesc uzytkownikow drog, bardziej mobilniejsza, zwrotniejsza od samochodow.

Motocyklisci w UK wrecz maja wieksze przywileje na drogach niz puszki :crossy: :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym jak gość jeździ wózkiem po rampie czy magazynie i ma kogoś nadzianego na widły ?

Coś takiego gdzieś widziałem, nie wiem czy o to Ci chodzi :) Papiery na wózek mam ale filmów nam nie puszczali... :icon_mrgreen:

 

 

No :icon_mrgreen: http://video.google.com/videoplay?docid=6173464470224007696# :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THINK! zawsze były git. Niestety w PL to nie przejdzie. Samochodziarze nie są aż tak bystrzy żeby zrozumieć przesłanie.

 

Mój ulubiony spot z Think!Bike to "The Day You went to work". Tym bardziej że miałem kilka razy zdarzenia o których mówi ten spot. Na szczęście kończyło się małą glebą i kontynuacją jazdy ze złamana klamką.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co by się stało gdyby nasze prywatne TV weszły w tę akcję???? Podobno są lepsze pod każdym względem od państwowych i też chętnie współpracują z fundacjami (nawet mają własne)????

Dla nich to też zbyt ambitne??????

Czy potrafią tylko krytykować w ramach walki z konkurencją?.....

 

Prywatne stacje to inna liga i często ich jedynym wyznacznikiem jest wynik finansowy... Wola puścić reklamę proszku do prania, czy płynu do naczyń, niż edukować społeczność... Taki kraj, taki poziom, taka misja... Ilość zer na koncie się liczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne stacje to inna liga i często ich jedynym wyznacznikiem jest wynik finansowy... Wola puścić reklamę proszku do prania, czy płynu do naczyń, niż edukować społeczność... Taki kraj, taki poziom, taka misja... Ilość zer na koncie się liczy....

 

Szara polska rzeczywistość... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...