Skocz do zawartości

nie odpala


edi750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z odpaleniem suzuki gsxr 750 sciagłem bak i nie zaznaczyłem wezyków paliwowych czy to ma jakies znaczenie przy podłaczeniu ich.pzy rozruchu silnika powinien automatycznie zassac paliwo???wezyki zostały zalane paliwem i przy rozruchu silnika paliwo nie schodzi czy jest mozliwe ze za słabo kreci rozrucznikiem????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie czytac tego co napisales. Gdzie duze litery? Gdzie kropki i znaki interpunkcyjne? Przeczytalem i nie wiem o co Ci chodzi.

Jak to automatycznie zassac paliwo? Jak zalales te wezyki paliwem? I paliwo skad nie schodzi?

Napisz o jaki dokladnie motocykl chodzi.

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie czytac tego co napisales. Gdzie duze litery? Gdzie kropki i znaki interpunkcyjne? Przeczytalem i nie wiem o co Ci chodzi.

Jak to automatycznie zassac paliwo? Jak zalales te wezyki paliwem? I paliwo skad nie schodzi?

Napisz o jaki dokladnie motocykl chodzi.

chodzi o to czy w momecie rozruchu silnika,tłoki same zasysaja paliwo..................

chodzi o te wezyki które łacza zbiornik z gaznikami i to z tych wezyków nie schodzi paliwo w momecie rozruchu.

suzuki gsxr 750 rok 1995

 

Jeśli się okaże, że mowa o moto na wtrysku to będzie niezły ubaw ;)

 

to jest suzuki gsxr 750 z 1995r i raczej nie jest na wtrysku,gdyz nie dochodzi zadna elektronika do gazników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tloki nie zasysaja paliwa, tylko mieszanke paliwowow-powietrzna.

Jesli dobrze Cie zrozumialem to pomyliles wezyk podcisnieniowy z paliwowym i odwrotnie. W takim przypadku benzyna leci do kolektorow. Zajrzyj do oleju czy go przypadkiem nie przybylo - jesli przybylo to bedzie do wymiany. Jesli kreciles rozrusznikiem i ciezko pracowal to prawdopodobnie byla benzyna w cylindrze ktoryms. Wykrec swiece i zakrec rozrusznikiem - zobaczysz po swiecach czy zalane sa.

 

to jest suzuki gsxr 750 z 1995r i raczej nie jest na wtrysku,gdyz nie dochodzi zadna elektronika do gazników.

 

Jesli bylby na wtrysku to gaznikow by nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi piszesz nieskładnie.

Najważniejsze jest by żaden węzyk się nie zagiął przy zakładaniu baku, a w tym motocyklu zdarza się to nagminnie, zwłaszcza gdy zamienisz przwody (różnią sie tylko tym że jeden jest dłuższy a drugi krótszy), albo poprowadzisz je źle. No i ważne jest to by ten cieńszy był na cienkiej wypustce (ale to chyba oczywiste). Przy kręceniu rozrusznikiem paliwo nie będzie ubywać z przewodów chyba że będziesz kręcił godzinę. To nawet dobrze że nie ubywa- widać zaworki iglicowe trzymają.

Jak rozrusznik kręci słabo to pewnie słaby akumulator, a jak tak to już pewnie są zalane świece. Wykręć sie i sprawdź czy mają jeszcze iskrę.

Edytowane przez baba_zanetti

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...