Skocz do zawartości

Reaktywacja na podkarpaciu.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie to nie dogodzi, na 3 posty w tym temacie w 2 ci cos nie pasowalo. Jak pisalem program jest blizej nie ustalony i bedziemy wspolnie wymylac co robimy jak sie juz spotkamy. Rowniez napisalem czas pokazac kto ma jajka :] . Jak ci nie odpowiada to mozesz zostac w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, pAk'u, nie frustruj się. Chodzi tylko o to, że zamiast śmigać po śmierdzącym mieście, można się bujnąć gdzieś dalej. W mieście teraz niebezpiecznie, kierowcy nie przyzwyczajeni do moto i dziur pełno.

To tylko taka moja dygresja, nikt nie musi się z nią zgadzać. Te twoje "jajka" z każdym rokiem i tys km, będą Ci przechodzić. Niejednokrotnie widząc innych motocyklistów stwierdzam , ze czasem to nie "jajka" tyko głupota. Jeśli to że przyjedziesz zaświadczy o twoich "jajkach" to niskie stawiasz sobie wymagania. :biggrin:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwal sie stary doswiadczony motocyklista:

Jeśli to że przyjedziesz zaświadczy o twoich "jajkach" to niskie stawiasz sobie wymagania. :biggrin:

Widocznie i tak za duze jak dla ciebie :cool:

 

temat sie rozkreca :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Panie i Panowie, a może by przełożył to spotkanio/ śmiganie na sobotę?? Czy bardziej wam pasuje w piętek?

W sobotę można by nawet zrobić jakąś konkretniejszą rundkę ustawka kolo 11 i latanie ile kto ma czasu.

pAq'u napisze znowu, że narzekam :bigrazz:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nic nie przekładamy!

 

Info juz poszlo w swiat i pare ludzi wpadnie. Nie bede teraz wszystkich odwolywal, niech zostanie tak jak jest. Na sobote sie mozemy ustawic dokladniej na miejscu. Pogadamy i ustalimy cos fajnego. Przeciez jeden zjazd wiecej to chyba nie problem. Wlasnie o to chodzi zeby te piatkowe spotkania byly miejscem ustalania weekendowych wypadow.

 

o kurde... szkoda, ze to tylko spotkanie dla osob z jajkami :biggrin:

Jesli ty przyjedziesz to z tego co wiem to za toba przyjedzie chyba ze 4 wloskie jajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli ty przyjedziesz to z tego co wiem to za toba przyjedzie chyba ze 4 wloskie jajka ;)

 

Moje 4 jajka i Mobilaiz :DDD

 

eeee z iskierą przyjadą też japońce. My to marne tło robimy. Iskra robi pospolite motocyklowe ruszenie w rzeszowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fuck, ale bedzie tlok na podpromiu :biggrin:

przyjechalbym na splend, ale póki co na trasie do i z Mielca to więcej dziur niż asfaltu więc wolę poruszać się za dnia po tej trasie :crossy: no chyba że wrócę do TDM-y i na stojąco można wtedy napierdzielać :biggrin:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No V-TECA Didymosa to z rok temu kupowaliśmy :biggrin:

Co do Spota to niestety ale świat nie kręci się wokół tego forum ani wokół ludzi którym ten termin nie odpowiada. Jest ustalone spotkanie. Wiadomość poszła na kilku innych forach. Wielu ludzi ten termin zaakceptowało i nie będziemy teraz siać zamętu. Kto da radę przyjeżdża a kto nie da rady to wpadnie kolejnym razem. Spoty te będą organizowane (przynajmniej przeze mnie i paq) w piatki lub tak jak w zeszłym sezonie w czwartki. Koniec kropka. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...