Skocz do zawartości

Trajka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jestem na finiszu z budową trajki i zastanawiam się jak wygląda procedura rejestracji bo już słyszałem tyle niestworzonych opowieści. Może ktoś coś podpowie.

I jeszcze jedno, co z przeglądem a dokładniej z badaniami spalin, trajkę buduję na 44 letnim silniku z garba 1.6

i jest po kapitalce. Nie wiem czy zmieści się w normie jeżeli chodzi o spaliny.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie opowiesci to mit7przygotuj sie na ok 1500 pln i kila dni zabawy i nie jest tak zle

 

skąd wziąłeś ta sumę??

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie techniczne, nabicie numerów, rzeczoznawca, tablice próbne i miękki dowód, podatek od niepłacenia podatku tzw.zwolnienie z opłaty( ja wtopiłem 150PLN za zwolnienie z podatku w kwocie ok.40PLN :banghead: ) ubezpieczenie itp. i tak się nazbiera 1500PLN.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic nie rejestrowałem. :biggrin: Zgaduję co mniej więcej trzeba załatwić w przypadku samoróbki bo zwykle to tylko seryjne sprzęty rejestruję. A zwolnienie z podatku skasowali mnie za Suzuki które w ramach mienia przesiedleńczego przywiozłem sobie z UK. Podatku bym zapłacił kilka pln, ale z okazji zwolnienia z podatku musiałem wtopić 150 i czekać tydzień na kwitek. :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio podrożało wydanie papierów i blach. :icon_evil:

 

Powodem podwyżki jest fakt że ceny od dawna nie były zmieniane. :eek: Taka jest oficjalna wersja wg.urzędasów. :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

akurat przy samie nie ma podatku

punktuje:

rzeczoznawca, przeglad, tablice probne, nabicie numerow, miekki dowod, ubezpieczenie, lawetowanie sprzeta na badania

teoretycznie wszystko kosztuje mniej ale ............

 

Witam Kolego

Widzę że rejestrowałeś SAMA. Mógłbyś mi powiedzieć czy dużo problemów jest z rejestracją takiego pojazdu, na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę przy budowie takowego monstrum... Do czego się najbardziej przyczepiają na kontroli technicznej, jakie dokumenty potrzebne są do rejestracji...

Z kumplem i bratem wzięliśmy się za tworzenie trajki, właściwie ramę już pospawaną mamy, trajka stoi na kołach i silnik też już jest (narazie tylko z poczciwej syreny ale będzie zmieniany ;) ).

Może jakieś fotki niedługo wkleję ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...