Skocz do zawartości

VULCANERIA CLUB


Kuba2v
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie piszmy, że to mi się podoba, a to nie, ty bym dał tak, a tam może inaczej tylko niech każdy zapoda jakiś jeden konkretny pomysł na zestawienie kolorów.

 

Zacznę od całości: proponuję utrzymać kolorystykę całości, oprócz orła ( o tym niżej), w tonacji logo VROC czyli srebrno-szarej, a teraz szczegóły:

tło: szaro-czarne (w tonacji logo VROC, a wywalić czarno-ceglasty);

orzeł bialo-czerwony, tak jak teraz, a wewnętrzne skrzydła z V-ką srebrne lub szare;

Vulcaneria Club również w tonacji szaro-srebrnej;

pzdr

Edytowane przez centek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzięki za uwagi i sugestie postaram się wydziergać wszystko, co proponujecie.

Proszę o uwagi/pomysły w formie zaproponowanej przez Yamaka.

 

A teraz troszkę z innej beczki zmienione skrzydła i kolorystyka.

 

 

 

 

>

 

i

 

>

 

i

 

dla porównania

 

>

 

Kuba

Edytowane przez Kuba2v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzięki za uwagi i sugestie postaram się wydziergać wszystko, co proponujecie.

Proszę o uwagi/pomysły w formie zaproponowanej przez Yamaka.

 

A teraz troszkę z innej beczki zmienione skrzydła i kolorystyka.

>

 

i

 

>

 

i

 

dla porównania

 

>

 

Kuba

 

Jak dla mnie pierwszy, czyli robocze 3 jest bdb. - ew. można pogrubić okręgi, w szczególności większy dla podkreślenia wyrazistości - kolory OK - jest zgrabniejszy od pozostałych - można na nim zabazować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część,

 

Pod wpływem konstruktywnej krytyki mojego arcydzieła pozwalam sobie zaproponować nowy temat, który przyczyni się do zwięczenia przedsięwzięcia Yamaka narodzinami rodzimego klubu.

Proponując jeszcze jedną moją wypocinę zachęcam wszystkich do umieszczania swoich pomysłów nie tylko graficznych.

 

>

Pozdrawiam

 

Kuba

 

Witam

Chciałbym dołożyc swoje trzy grosze. Mnie najbardziej podoba sie znaczek pod avatarem ( kolor - bez fajerwerków , projekt - przekaz czysty i wyraźny ) . Akcent narodowy zrobiłbym z napisu pod znaczkiem

( górny - biały , dolny - czerwony )

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocze 4 jest zaaajeeebiiisteeee. Tylko Kawasaki na czerwono i normalnie orgazm dla oka.

 

...Jak Prezes powiedział, że 4, to 4 i nie ma to tamto !

 

- co ciekawe, mojej małżonce też 4-ka najbardziej się podoba, a ma prawo do wyrażania swojej opinii, bo jeździ ze mną (jako plecak) - a dla mnie 3-ka jest bardziej proporcjonalna i już !

- chociaż w przyszłości do obróbki i umiejscawiania jednak wygodniejsza będzie 4-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Masz rację Maciek, że znaczek pod avatarem jest super, ale po co zrzynać. Możemy przecież mieć logo własnego, wspólnego pomysłu.

Niech każdy podsunie jakiś konkretny pomysł i coś w końcu wybierzemy.

Tylko żeby to nie trwało pół roku. Wiadomo, że nigdy tak do końca każdemu się nie dopasuje, ale w końcu coś musimy wybrać.

 

Pozdro :buttrock:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mnie najbardziej podoba sie znaczek pod avatarem ( kolor - bez fajerwerków , projekt - przekaz czysty i wyraźny ) . Akcent narodowy zrobiłbym z napisu pod znaczkiem

( górny - biały , dolny - czerwony )

Dla mnie też ten znaczek pod avatarem jest ok. :buttrock:

Akcent narodowy jak wyżej.

:flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szedl w kierunku znaczka pod avatarem. moze tylko dolozyc jakis polski akcent ...

Otóż to. Jako polski akcent może być zaproponowany napis Ovner (biały) Club (czerwony) albo biało-czerwona obwódka z głową orła jak na projekcie 02.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Pozwolicie, że włączę się do dyskusji. Ja też uważam, że szare logo VROC jest bardzo ładne i dla tego zamówiłem naszywki.

Każdy, kto należy do VROC może używać tego jak i innych wzorów loga jak chce.

W tym temacie chodzi o to żebyśmy wybrali logo dla Polskiego klubu Vulcanów (vulcaneri) nie mieszajmy kawy z herbatą, bo mogą być serwowane oddzielnie na jednym stole.

 

Dołączam szkic, który zrobiłem, ale którego nie popieram.

 

 

 

 

>

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...