Skocz do zawartości

Tylko profeska


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

buahahhaaa

może jeszcze specjalnym dekretem nakażesz Sołowowi łożyć na młodych??

nie no tym tekstem mnie rozwaliłeś - jedzie komuną na maxa :banghead:

nie masz pojęcia o czym piszesz!

po pierwsze, to są w Polsce zawody dla amatorów - i to w każdej praktycznie dziedzinie sportu motocyklowego (w wyścigach Puchar Polski w klasach Pretendent i Rookie)

w pretendentach możesz pojechać na początku bez licencji

 

poza tam nie wiesz co to w ogóle jest licencja!

licencja to przede wszystkim ubezpieczenie NNW - jak poczytasz regulaminy to się dowiesz więcej

najpierw oczywiście zdajesz egzamin ze znajomości regulaminu, jedziesz wyścig i dostajesz certyfikat, potem wykupujesz licencję

 

jak już wcześniej pisałem - zamknięcie i zabezpieczenie ulicy to naprawdę dużo zachodu, zgody, pozwolenia, zabezpieczenie itd, itp

 

poza tym Człowieku - jedyny tor nam chcieli zamykać a Ty marzysz aby komuś pod oknami wyścigi robić :D

buahaha -kto ma kupić te motocykle?

wyobraź sobie, że na zachodzie też to tak nie wygląda

KTM na przykład wyławia młode talenty - ale dlatego, że to dla niego inwestycja - normalny deal

 

Sołowow ok może soobie łożyć na co chce i nawet przez okno kasę wywalać, jego kasa jego sprawa, ale wku**ia mnie jak widzę tych samych tępych matołów ścigających się od lat i gówno osiągających, przez to nie ma nowych sponsorów i spada zainteresowanie bo co za frajda np. na prologu Rzeszowskim oglądać jak wszyscy jak jeden mąż pie**olą nawroty prawie gasząc silnik i wpadając w krawężniki, a tylko Francuz przejeżdza poprawenie i widowiskowo dostając brawa od publicznośći. Żenada, byle leszcz wpada z zagranicy i zostaje Mistrzem Polski :biggrin:

 

W motocyklowych wyścigach pewnie było by to samo, pierwszy lepszy makaron by wpadł na seryjnej CBR 1000 co lata sobie od czasu do czasu na tory i pewnie by złoił dupę naszym "mistorzom".

 

Kto ma kupić te 10 motocykli ? A ktoś mi wytłumaczy co to za je**na instytucja te automobilkluby w Polsce co mają prezesów, członków i sekretarzy i innych popaprańców ?

 

Gdyby takiemu automobilklubowi zależało znaleść talent to by tak zrobili, a później mieli by na tym deal bo jak byłby dobry to byli by sponsorzy, imprezy wyższej rangi itd.

 

W klasie pretendent startuję się własnym moto, różnie przygotowanym, o różnych osiągach, typie itd. więc kolejność na meci zależy od wielu czynników a pozatym nie każdy ma kasę żeby nawet w pretendent wystartować, albo wystartuje 15 letnim szpejem na 10 letnich oponach.

 

Gdbyby w tej klaskie moto były słabe i identyczne to decydowały by umiejętności i wola walki a nie sprzęt.

 

Nie znam nikogo w rajdach samochodowych bez kasy i osób ścigających się na torze, wszyscy to przedsiębiorcy i to dość poważni, a robią to bo to lubią i ich na to stać, mimo że często umiejętności są żenujące.

 

W ten sposób ten sport nigdy nie będzie popularny w tym kraju i nigdy nie będziemi mieli zawodników na światowym poziomie.

 

Takie moje zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo wytłumacz mi dlaczego nazywasz dana grupę ścigajacych się ludzi tępymi matołami.

Ludzie ścigajacy się w PL jeżdża na róznym poziomie, weź pod uwagę że wiekszosc z nich normalnie pracuje, ma rodziny i sport motorowy to nie jest ich etat gdzie ich zaangażowanie to 250 godzin w miesiącu.

Piszesz jakbyś miał pretensje że bedąc czlowiekiem nei urodziłeś się skowronkiem.

Czasy kiedy przychodziłes do klubu i dostawałes sprzęt dawno mineły, koniec, kropka, amen.

Moze te czasy zmienią sie jak wygram kumulacje w totolotku :) i zrobię szkólke sportu motorowego dla małolatów, ale jak na razie jest tak jest. Trzeba grać tymi kartami jakie masz w ręku, a nei tymi kartami które gdzieś są lecz poza zasiegiem.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z jarkiem. Pozatym enzo bliżej przyjrzyj się coniektórym zawodnikom i zobacz, że mają naprawdę spore umiejętności. Że lepsi zawodnicy są dajmy na to we włoszech i niemczech to tylko dlatego, że mają odpowiednie zaplecze techniczne, tory itd. A nasze bidaki cisną się na tym Poznaniu.

Edytowane przez Mobilaiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo wytłumacz mi dlaczego nazywasz dana grupę ścigajacych się ludzi tępymi matołami.

Ludzie ścigajacy się w PL jeżdża na róznym poziomie, weź pod uwagę że wiekszosc z nich normalnie pracuje, ma rodziny i sport motorowy to nie jest ich etat gdzie ich zaangażowanie to 250 godzin w miesiącu.

Piszesz jakbyś miał pretensje że bedąc czlowiekiem nei urodziłeś się skowronkiem.

Czasy kiedy przychodziłes do klubu i dostawałes sprzęt dawno mineły, koniec, kropka, amen.

Moze te czasy zmienią sie jak wygram kumulacje w totolotku :) i zrobię szkólke sportu motorowego dla małolatów, ale jak na razie jest tak jest. Trzeba grać tymi kartami jakie masz w ręku, a nei tymi kartami które gdzieś są lecz poza zasiegiem.

 

 

Zgodzę się z jarkiem. Pozatym enzo bliżej przyjrzyj się coniektórym zawodnikom i zobacz, że mają naprawdę spore umiejętności. Że lepsi zawodnicy są dajmy na to we włoszech i niemczech to tylko dlatego, że mają odpowiednie zaplecze techniczne, tory itd. A nasze bidaki cisną się na tym Poznaniu.

 

Macie rację panowie, tylko ja więcej rajdów nie idę oglądać bo żygać mi się chce :biggrin:

 

I ot całe sporty motorowe w PL. I nie przekonuje mnie "jest jak jest i tak musi być", gdyby więcej osób chciało to by się coś zmnieniło w temacie.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ot całe sporty motorowe w PL. I nie przekonuje mnie "jest jak jest i tak musi być", gdyby więcej osób chciało to by się coś zmnieniło w temacie.

Jaki masz realny pomysł na zmianę? Jaki masz pomysł na odwrócenie praw jakie rządzą biznesem i sportem?

Czy nie jest to tak ze krzyknałeś głośno "jesteście matołami panowie sciganci, stanowczo protestuje i nie zgadzam się, trzeba dać młodym sprzęty i fundusze" i czując sie doskonale że bardzo stanowczo zaprotestowałeś ale nie wyniknęlo z tego nic (i nic nie wyniknie, bo nie moze ;) ), ale pozwoliło Ci to zasiaść wygodnie w fotelu majac słodką świadomość ze jako jedyny oparłeś się tej złej machinie sportowo-biznesowej, a reszta miłosnków sportu to gamonie co nie chcą zmian?

Enzo, jeździsz Aprlią, to fajny motocykl, aż nie wypada żeby właściciel tak zacnego motocykla wypowiadał sie tak impulsywnie i...moim zdaniem obrźliwie wobec pasjonatów sportu, zawodników. Szkoda, ale masz do tego prawo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuz przejeżdza poprawenie i widowiskowo dostając brawa od publicznośći. Żenada, byle leszcz wpada z zagranicy i zostaje Mistrzem Polski :biggrin:

 

Dlaczego leszcz ? Moze to inni sa leszczami ?

 

W motocyklowych wyścigach pewnie było by to samo, pierwszy lepszy makaron by wpadł na seryjnej CBR 1000 co lata sobie od czasu do czasu na tory i pewnie by złoił dupę naszym "mistorzom".

 

Calkiem prawdopodobne. To, ze ktos jest mistrzem na swoim podworku, nie znaczy, ze jest dobry. Owszem rozwinie sie do pewnego poziomu a potem to juz tylko zastoj bo niema kontaktu z lepszymi tych niesztety nie ma na wlasnym podworku, trzeby by jechac na inne podworko a zebranie na nim lania niezbyt pozytywnie wplywa n apsychike miszcza.

 

Kto ma kupić te 10 motocykli ? A ktoś mi wytłumaczy co to za je**na instytucja te automobilkluby w Polsce co mają prezesów, członków i sekretarzy i innych popaprańców ?

 

tez bym sie spytal, jakim budzetem rocznie dysponuje AKP i na co to idzie ?

 

W klasie pretendent startuję się własnym moto, różnie przygotowanym, o różnych osiągach, typie itd. więc kolejność na meci zależy od wielu czynników

Gdbyby w tej klaskie moto były słabe i identyczne to decydowały by umiejętności i wola walki a nie sprzęt.

 

W czym problem tak jak w Rookie Cup postawic wszystkim identyczne motocykle i ujac to w statusie ?

 

Gdbyby w tej klaskie moto były słabe i identyczne to decydowały by umiejętności i wola walki a nie sprzęt.

 

W ten sposób ten sport nigdy nie będzie popularny w tym kraju i nigdy nie będziemi mieli zawodników na światowym poziomie.

 

Że lepsi zawodnicy są dajmy na to we włoszech i niemczech to tylko dlatego, że mają odpowiednie zaplecze techniczne, tory itd. A nasze bidaki cisną się na tym Poznaniu.

 

Sport, danej dziedziny czy kategori nie bedzie nigdy popularny dopuki nie bedzie objektow, objekty powstana, gdy bedzie naklad. Do tego musi dojrzec budzet. W przeciwnym wypadku naklad finansowy bedie musial byc o wiele wiekszy bo na objekt dojechac jakods trzeba.

 

Najlepszym przykladem jest Tadek Blazusiak, dwa lata zyl w camper'ze startowal z najlepszymi wiec doszedl do celu.

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz realny pomysł na zmianę? Jaki masz pomysł na odwrócenie praw jakie rządzą biznesem i sportem?

Czy nie jest to tak ze krzyknałeś głośno "jesteście matołami panowie sciganci, stanowczo protestuje i nie zgadzam się, trzeba dać młodym sprzęty i fundusze" i czując sie doskonale że bardzo stanowczo zaprotestowałeś ale nie wyniknęlo z tego nic (i nic nie wyniknie, bo nie moze ;) ), ale pozwoliło Ci to zasiaść wygodnie w fotelu majac słodką świadomość ze jako jedyny oparłeś się tej złej machinie sportowo-biznesowej, a reszta miłosnków sportu to gamonie co nie chcą zmian?

Enzo, jeździsz Aprlią, to fajny motocykl, aż nie wypada żeby właściciel tak zacnego motocykla wypowiadał sie tak impulsywnie i...moim zdaniem obrźliwie wobec pasjonatów sportu, zawodników. Szkoda, ale masz do tego prawo.

 

No prawo mam więc korzytam :D

 

Moim zdaniem to nie powinien być mój głos tylko właścicali teamów, prezesów automobilklubów inwestorów itd. ale to Polski zaścianek i podejżewam że tak samo nie do ruszenia jak wiele innych instytucji w polsce.

 

Więc na polskiego Rossiego będziemy czekać pewnie ze 100 lat jeszcze i nich niekt nie mówie że w prawie 40 mln kraju taki sie nie urodził, ale w ten sposób będzie Rossim ale lokalnym w Koziej Wólce.

 

Impulsywny motocykl impulsywne wypowiedzi :D

 

Pozdro

 

 

Dlaczego leszcz ? Moze to inni sa leszczami ?

 

Leszcz we Francji - mistrz w Polsce :biggrin: i to właśnie dobitnie pokazuję Polski poziom.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszcz we Francji - mistrz w Polsce :biggrin: i to właśnie dobitnie pokazuję Polski poziom.

 

Z tym sie zgodze :biggrin:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy po co kłutnie, po co wasze sfary głupie... umówmy się na wiosne na Poznaniu każdy przyjedzie własnym sprzętem i pokozaczy. Zwłaszcza Ty enzo jak będziesz tak wymiatał na tej 125 co wcześniej mówiłeś to wszyscy zrzucimy się na sponsoring dla Ciebie i będziesz naszym forumowym Rossim :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.grandysduo.com.pl/racing2009.html W przypadku Giabbaniego to warto też dodać że w tym roku zdobył tytuł Mistrza Świata Endurance'ów z zespołem YART... chciałbym żeby więcej takich "leszczy" regularnie startowało w WMMP...

 

Otóż to :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy po co kłutnie, po co wasze sfary głupie... umówmy się na wiosne na Poznaniu każdy przyjedzie własnym sprzętem i pokozaczy. Zwłaszcza Ty enzo jak będziesz tak wymiatał na tej 125 co wcześniej mówiłeś to wszyscy zrzucimy się na sponsoring dla Ciebie i będziesz naszym forumowym Rossim :bigrazz:

 

 

Nie mama kasy na wywalenie na wycieczkę na moto do poznania, zapłacenia za komplet opon, sportowe owiewki, ubezpieczenia, wjazdu na tor, crasch pady. A dwa nie mam zamiaru zgruzować sobie doszczętnie motocykla na który bądź co bądź zbierałem długo kasę i nie kupił mi go tato w USA jak Tobie :icon_razz:

 

Ale jak masz ochotę i chcesz mi pożyczyć swoje R6 to ja już za dojazd i poony sobie zapłacę, tylko nie miej pretencji jak R6 wróci w cześciach :D

 

No i właśnie tak to się nazywa tor ogólnodostępny :) Blisko, tanio :)

 

Jak chcesz się zmierzyć po co bujać do Poznania, zapraszam na lokalny Lublin - koszta mniejsze, prędkości też, skudki ewentualnej gleby też, i moc się nie przydaję bo tor mocno techniczny więc można robić nawet GS kozaków na R1 :P

 

Nawet na takim Lublinringu widać jaka jest różica w umiejętnościach i budżecie, jest masa cwaniaczków na nówkach R1 kach, GSX-Rach itp. w najlepszych ubraniach itd, co jeżdzą tam co weekend na poznań też jeżdzą, ba Brno również i z rozmowy to jacy oni zajebiści, gdzie to nie byli i w ogóle sportowcy na maksa.

 

Wszytko pięknie tylko później wpada jakiś młody ambitny chłopak na wiekowym F3 czy ZZR i robi toważystwo aż miło, i nigdy nie był na Brnie, Poznaniu i nie głosi o tym w szem i wobec a szybszy jest od "betonu" 2 razy.

 

To samo moim zdaniem jest z zawodnikami, niektórzy albo nie chcą sobie zdawać sprawy że są betonem, albo zdają sobie sprawę ale ścigają się dalej bo to lubią i mają kasę - OK chwała im za to ale moim zdaniem w ten sposób nigdy ten sport nie osiągnie nawet poziomu Europejskiego.

 

Nieststy nie każdy kto ma kasę i możliwości rodzi się mistrzem - ok wiele rzeczy da się wyćwiczyć ale nie każdy rodzi się z odpowidnią psychomotoryką i innymi cechami ktróre decydują że zawodnik jest dobry.

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mama kasy na wywalenie na wycieczkę na moto do poznania, zapłacenia za komplet opon, sportowe owiewki, ubezpieczenia, wjazdu na tor, crasch pady. A dwa nie mam zamiaru zgruzować sobie doszczętnie motocykla na który bądź co bądź zbierałem długo kasę i nie kupił mi go tato w USA jak Tobie :icon_razz:

 

Ale jak masz ochotę i chcesz mi pożyczyć swoje R6 to ja już za dojazd i poony sobie zapłacę, tylko nie miej pretencji jak R6 wróci w cześciach :D

 

No i właśnie tak to się nazywa tor ogólnodostępny :) Blisko, tanio :)

 

A zresztą po co bujać do Poznania, zapraszam na lokalny Lublin - koszta mniejsze, prędkości też, skudki ewentualnej gleby też, i moc się nie przydaję bo tor mocno techniczny więc można robić nawet GS kozaków na R1 :P

 

Ojjj enzo a Ty nadal taki niepokorny.

 

Jakbyś spokorniał to ja publicznie deklaruje, że udostępnie Ci R6 na poznaniu jeśli tylko będziesz miał chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobil widzę, że ostro na ogólnopolski kozaczysz ziom :biggrin:

 

Panowie w Rzeszowie budujemy tor tak więc prosimy wszystkich zainteresowanych o cierpliowść. Będą 3 winkle i najlepszy zawodnik w tej części Polski Mobii... laizz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobil widzę, że ostro na ogólnopolski kozaczysz ziom :biggrin:

 

Panowie w Rzeszowie budujemy tor tak więc prosimy wszystkich zainteresowanych o cierpliowść. Będą 3 winkle i najlepszy zawodnik w tej części Polski Mobii... laizz :icon_mrgreen:

 

 

Spóźniliście się, ja z kolegą pAq mamy już placyk wypasiony i będzie z 8 winkli więc możecie iść spać ze swoimi 3 ma i mistrzem Mobilą :biggrin: :P

 

Jak się złożycie na wpisowe po 2 tys to możemy was wpuścić czasem :P :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...