Skocz do zawartości

Zdławiony GSX-R 600 K3 a niemiecki BRIEF


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie dawno nabyłem moto jak w temacie z 2003roku. Okazało się że w niemieckim brief-ie jest napisane co konkretnie zostało zrobione. Jeżeli ktoś zna niemiecki to bardzo proszę o odszyfrowanie tego wpisu:

"ZIFF. 7: LEIST-RED. DURCH (E)INBA(U) (F)ONEINEM GASWEG (B)GRENZER, L=37,2mm."

W nawiasie są umieszczone litery których nie jestem pewien ponieważ są dość nie wyraźne :banghead: .

 

Udało mi się odszyfrować początek a mianowicie: cyfra/odszyfrowywać 7: wydajność pracy zależne od wmontowanego/wbudowanego...

 

Cyfra "7” tyczy się rubryki w brief-ie, w której to jest określona moc w kW. U mnie jest K85/13000 obr przekreślone na K72/12300obr. Ponadto w rubryce nr 6 prędkość max jest też przekreślona z 254 na 230. Głośność też jest pomniejszona. Dodam tylko że wszystkie zmiany są wpisane długopisem.

 

Byłem już w serwisie aby dowiedzieć się czy i za ile mi odblokują pełną moc. Powiedzieli że owszem ale za 500zł. Nic więcej nie chcieli powiedzieć . Ciekaw jestem czy nie można zrobić tego taniej. Chciałem zeskanować brief i wrzucić na forum ale rozleciał mi się skaner.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję. :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z waszych wypowiedzi wywnioskowałem że może być jakiś ogranicznik wychylenia przepustnicy. Jak tylko się zrobi ciepło rozbiorę moto i sprawdzę czy coś nie blokuje przepustnicy. Dzięki za wypowiedzi, jeżeli ktoś z was orientuje się bardziej lub miał z podobną sytuacją do czynienia w takim modelu to proszę o info. Swoją drogą jeżeli to jakaś mechaniczna blokada przepustnicy to 500zł jakie zażyczył sobie serwis jest lekką przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...