Skocz do zawartości

CZY DROGIE ZNACZY DOBRE?


KARDAN-IN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzeboje do mojego silnika kpl. zaworow ssacych i wydechowych, i tak w jednym sklepie gosciu spiewa sobie za 4 sztuki ssacych 400 zlociszy, a za 4 wydechowe 700 zlociszy razem1100 zl, rzecz jasna ponoc oryginalne.

 

Ale znalazlem też coś takiego wszystko to samo tyle że za calosc chca 400zl.

 

Co wy na to czy brac te za 1200 czy 400 zl. Moze ktos z was robil taki remont i nie zawiodl sie na troszke tanszych czesciach, jezeli takowe wybieraliscie, bo jednak roznica w cenie spora.

 

Dodam jeszcze ze cena zaworow tych drozszych jest podana za sztuke w dolcach bo ponoc sciagaja to z USA,przeliczylem sobie te ceny po kursie i wyszlo mi o wiele mniej powiedzmy 600zl, a po kontakcie z panem ze sklepu w celu potwierdzenia powiedzial mi zupelnie inna cene wlasnie te 1100 zl. I CO ROBIC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że ta szczególna różnica wynika najbardziej z marży sprzedającego to nie warto przepłacać.

Może znasz nazwę producenta tych "nie oryginalnych".

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlasnie w KLASA maja oferte za 400 zl, a co do producenta to w opisie przy zaworach niema, skontaktuje sie ze sklepem w tej sprawie. Ale raczej z tej oferty skorzystam.

 

Możesz spokojnie je zamontować.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...