Skocz do zawartości

Suzuki GSX-r 750


Leyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na sprzedaż Suzuki GSX-R 750, chłodzony wodą, kpl 2 kluczyków.

Kupiłem go od starszego Pana, okazał się dla mnie za mocny.

Motocykl w oryginalnym malowaniu, plastiki nie popękane- stan bardzo dobry.

Zawieszenie proste, z przodu ups-down.

Silnik bardzo cicho pracuje, biegi wchodzą jak w nowym, odpala na dotyk- gaźniki jak kto woli do synchronizacji lecz pracują równo i motocykl pięknie wbija się na wysokie obroty.

 

Motocykl ma założoną turystyczną półkę i kierownicę SPIEGLER ( jeszcze w Niemczech) , lekko przerobioną czaszę+ amortyzator skrętu, który na mokrym lub koleinach może naprawde pomaga

 

-2 tys km temu wymienione wszystkie tarcze hamulcowe na nowe EBC + klocki hamulcowe , przewody sa także nowe w stalowym oplocie.

 

opony- moto ma założone opony firmy Bridgestone Battlax BT020, które wyśmienicie się sprawują- tył 60%, przednia prawie nowa.

 

Minusy- trzeba wymienić uszczelniacze przedniego zawieszenia + olej w lagach (koszt 150zł)

 

Zapewniam, że nowy właściciel będzie 100% zadowolony.

Motocykl będzie spokojnie jeździł kilka sezonów, a nie pol roku jak niektóre miny w ogłoszeniach. Jeżeli chcesz dobry motocykl, za niedużą kasę to pisz/dzwoń

 

Nie chcę go na siłe sprzedać więc prosze nie oferować śmiesznych kwot. Nie sprzedam będę ganiał dalej:)

Masz pytanie, propozycję to zadzwoń, napewno się dogadamy.

Więcej info pod numerem tel 723 886 106( po 16stej) lub GG 11107308.

 

Link do foto--> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-R_750/81488

 

Pozdrawiam Łukasz.

Edytowane przez Leyek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...