Skocz do zawartości

Dyfer od CX-a


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy może kttoś wie czy na dyfer od hondy CX wejdzie inne koło? chodzi o szprychorane, oryginalny odlew jest wiejski nie ma co ukrywać :D jeśli macie jakieś propozycje piszcie nawet jak koło czy dyfer bedzie wymagało jakiejś przeróbki, nie ma problemu z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bardzo chaotycznie i w końcu nie wiadomo o co chodzi?

Nie podoba Ci się felga?

A może szprychy?

Nie podoba Ci się całe koło ?

Napisz składnie co chcesz zrobić.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić da się wszystko, tylko jakim kosztem. Z tego co pamiętam to CX ma koła Comstar, coś da się z tego wyrzeźbić ale czy będzie bezpieczne to już inna sprawa. A co byś tam chciał? Tradycyjne szprychy czy jakiś wieś-tÓning?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bardzo chaotycznie i w końcu nie wiadomo o co chodzi?

Nie podoba Ci się felga?

A może szprychy?

Nie podoba Ci się całe koło ?

Napisz składnie co chcesz zrobić.

przepraszam za niedokładność, chciałbym założyć na dyfer od CX-a jakieś koło szprychowane, oryginalna odlewana felga mi sie nie podoba, czy jest to możliwe i od jakiego motora dało by sie takie kóleczko założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za niedokładność, chciałbym założyć na dyfer od CX-a jakieś koło szprychowane, oryginalna odlewana felga mi sie nie podoba, czy jest to możliwe i od jakiego motora dało by sie takie kóleczko założyć

 

Mażesz ale to wymaga sporo pracy. Koło CX nie jest odlewane bo to patent Hondy na koła tzw.pół-elastyczne typu COMSTAR. Jeżeli masz dyer od tego motocykla to powinieneś mieć i koło tylne.

Najłatwiej będzie zaadoptować do takiej przeróbki piastę koła oryginalnego wraz z zabierakiem przekładni kątowej który jest przykręcony wewnątrz.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...