Skocz do zawartości

Kawasaki ZX9r opinie


Rekomendowane odpowiedzi

np. pozycja, spalanie, możliwość spakowania się-względy turystyczne...

 

No to troszkę, ale niezbyt wiele mogę powiedzieć bo na 929 jedynie raz siedziałem a nikt ode mnie na 929 nie śmiga więc co do spalania nic nie powiem...

 

Siedziałem i powiem Ci tak, 954 to kopia 929, kierownica ta sama, zawias ten sam. Bardzo mi się to moto podoba, zadupek 929 ma większy, więc montaż bagaży pewnie wygodniejszy i daje więcej możliwości. Bo w 954 spakować sie też można bez problemu, tankbag + tail albo jakaś inna torba, są fajne miejsca (929 i 954) do zaczepienia siatki i bagaży.

 

Co do względów turystycznych, chyba najwygodniejszy sport do robienia turystyki, dość optymalna pozycja, nie dręczy wyjątkowo, wiadomo, że po całym dniu przeguby bolą, ale jest znośnie.

 

No ku*wa fajne są Blade Franki i tyle.

 

A chcesz zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze się nie dowedcie co wybrałem bo sam nie wiem teraz jak sezon się zacznie to pojeżdże troche po ogłoszeniach i się zobaczy po sezonie. Ale jak narazie to myśle żę zx9 i xx najbardziej mi odpowiadają. Hayka też ale koszty eksploatacji mnie przerażają.

 

Tak na marginesie jak ktoś jest okolic rawicza Wrocławia Poznania i będzie jechał oglądać jakieś moto to dajcie znać bo chciałbym zdobyć troche doświadczenia przy kupowaniu moto a przy okazji obejżeć różne modele. a myśle żę jedna głowa więcej do oglądania nie zaszkodzi.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cały czas szukam...

przymierzałem się teraz do K3 i to nie to więc szukam dalej.

 

Ernest, w takim bądź razie koniecznie przymierz się do 929, myślę, że byłbyś zadowolony. Spełnia praktycznie wszystkie aspekty począwszy od ku*ewskiego zapie*dalania na szybkiej i komfortowej turystyce kończąc. Na pewno jest najwygodniejszym sportem w klasie. Ten cholerny kompromis Hondy... ;)

 

Narazie jeszcze się nie dowedcie co wybrałem bo sam nie wiem teraz jak sezon się zacznie to pojeżdże troche po ogłoszeniach i się zobaczy po sezonie. Ale jak narazie to myśle żę zx9 i xx najbardziej mi odpowiadają. Hayka też ale koszty eksploatacji mnie przerażają.

 

Kolego, jeszcze się nie przymierzyłeś do chociażby 9 a już myślisz o takich klocach jak Haya... Dla mnie zbyt ociężałe moto, łącznie z XX'em. Bardziej wolę zapie*dalać z gracją baletnicy niż z ciężkim podmuchem Aresa.

 

A w ogóle to co Cię przeraża w kosztach eksloatacji Hayabusy? Zjada opony i zestaw jak każdy porządnie eksploatowany litr... Reszta jak w każdym sporcie.

 

Jeśli będziesz śmigał dużo albo bardzo dużo, będziesz dużo albo bardzo dużo kasy wydawał na stacjach i sklepach motocyklowych :bigrazz: Jazda kosztuje krocie, ale jaki jest FUN :biggrin: Codzienne zasypiane z uśmiechem, bezcenne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz narazie tylko pisze to co przeczytałem bo ani na tym nie siedzialem. a o Hayce wiele jest napisane jak bardzo kosztowna jest eksploatacja.

 

No nie przymierzałem się bo nie miałem nawet okazji. A co do wydawania kasy to już zaczynam odczuwac o czym mówisz ;d zresztą w kwesti FUN-u też

 

Hmmm a ma ktoś porównanie 9 do 929?? Ktoś kto siedział i na tym i na tym:) Też tyle pali ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jeździłem bladym, ale kumpel zakochany w Bladym za każdym razem mi przypomina jaki to nie wygodny motocykl z tego Łana, żę jaja sie męczą, że nie wygodnie.....a na Bladym lalka..cudownie. Pewnie coś w tym jest. Ja jeszcze jestem ślepo zakochany;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jeździłem bladym, ale kumpel zakochany w Bladym za każdym razem mi przypomina jaki to nie wygodny motocykl z tego Łana, żę jaja sie męczą, że nie wygodnie.....a na Bladym lalka..cudownie. Pewnie coś w tym jest. Ja jeszcze jestem ślepo zakochany;]

 

Aż tak cudownie to nie jest. Ale Bladzia przy 9 pod względem komfortu wymięka na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby zrobić ranking motocykli sportowych ale ktorymi także da się pojedzić turystycznie w miare wygodnie to wyglądałby on tak:

1. zx9r

2. 929

3. 954

4.R1

 

Co o tym myślicie?? jakie jest wasze zdanie?? oczywiście z tej klasy

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby zrobić ranking motocykli sportowych ale ktorymi także da się pojedzić turystycznie w miare wygodnie to wyglądałby on tak:

1. zx9r

2. 929

3. 954

4.R1

 

Co o tym myślicie?? jakie jest wasze zdanie?? oczywiście z tej klasy

 

A gdzie sklasyfikować cbr 900 tą od 96r ? bo pierwsze miejsce pewnie zajmie rf 900 kiedyś tez sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56426,1590077.html

 

Bardzo ciekawy był test porównawczy przeprowadzony podobnie jak poprzedni pod koniec 2002 r. Testowane motocykle badano pod kątem przydatności do turystyki. Zaskoczeniem może być to, że w tej trudnej próbie "dziewiątka" przegrała tylko z BMW R 1150 GS Adventure, za to górowała nad Suzuki GSX 1400, a nawet nad Hondą Gold Wing !

 

Opinia dość odważna, szkoda że nie mam tego testu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby zrobić ranking motocykli sportowych ale ktorymi także da się pojedzić turystycznie w miare wygodnie to wyglądałby on tak:

1. zx9r

2. 929

3. 954

4.R1

 

Co o tym myślicie?? jakie jest wasze zdanie?? oczywiście z tej klasy

 

Dokładnie tak samo bym obstawił.

 

A gdzie sklasyfikować cbr 900 tą od 96r ? bo pierwsze miejsce pewnie zajmie rf 900 kiedyś tez sport :)

 

Ale nie mówimy tutaj o poczciwej 900 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak do tych wymienionych motocykli ma się GSX-r 1000 ten z pierwszych roczniuków produkcji?? Słyszałem żę jego zapotrzebowanie na paliwo jest dosyć małe ( mniej niż w 954 więcej niż zx9r a jest to tez w miare duży motocykll którym można polecieć w dłuższą trase) Co o tym myślicie?? Jakie są wasze opinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...