Skocz do zawartości

Suzuki DR 600 Dakar


Oley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mam takie pytanie odnośnie napinacza rozrządu, jakoś się go reguluje czy coś. Jak ściągałem głowice to musiałem go wyjąć później włożyłem dokręciłem i wszystko, czy trzeba odpowiednio ręcznie napiąć łańcuszek czy nic nie musze ruszać?? Nagrałem filmik jak chodzi DRka, denerwuje mnie bardzo bo potrafi zgasnąć w najmniej odpowiednim momencie jak tu na filmiku czy to jest przyczyna gaźnika czy coś innego??

http://www.youtube.com/watch?v=DUqCpEUFrUU

Zgasła sama nic nie ruszałem, a ten metaliczny dźwięk to nie z silnika, drży pokrywa w tylnym kole bębna.

Edytowane przez Damiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj stało mi się to samo nawet ten sam zawór możesz napisać gdzie kupiłeś uszczelke pod głowice bo szukam w necie ale nie mogę znaleźć i ile kosztował cie remont głowicy żebym się przygotował psychicznie :banghead: wymieniałes też tłok bo widziałem że gniazdo troche go naruszyło u mnie tez ale mniej bo mniej się wysuneło i niewiem czy go zostawić czy wymienić bo nie ma luzów cylinder nie ma kołnierza więc jeśli to nie przeszkadza to mniejsze koszty naprawy

Edytowane przez Oley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki są na allegro, za zrobienie głowicy dałem 200zł, tłok został stary. Zawór kupiłem na allegro za 90zika lecz to nie jest oryginalny zawór i uwaga on NIE pasuje ma za małe nacięcia na zabezpieczenia, w zakładzie musieli mi to przerobić. Ale najpierw zawieź to do kogoś i niech sprawdzą bo jeżeli zawór jest prosty nie trzeba go wymieniać mój niestety był krzywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w środe odbieram głowice i mam jeszcze jedno pytanie czy uszczelkę pod głowice kupowałeś oryginał czy podróbe z allegro bo boję się że te podróby mogą nie mieć wytrzymałości a nie chciałbym rozbierać wszystkiego jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam kupilem niedawno DR . Zrobilem przy nim remont silnika pierscienei glowica zawory . Wszystko praktycznie wymienione . Wsadzilem troche kasy ale mam z nia wielki problem zeby ja odpalic to po prostu noga mi odpada . Wyczytalem o tych btechnikach odpalania ale tu jest chyba jakis inny problem . Ma ktos jakis pomysl co by to moglo byc ?? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robił remont? Może źle ustawiony rozrząd albo odprężnik nie działa? Ja przekopywałem na odprężniku z 5 razy, potem puszczałem odprężnik i pchałem kopkę do mocnego oporu, potem znów odprężnik tak żeby przesunąć tłoka przez GMP, puszczałem odprężnik mocny strzał i musi zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem ale ludzie jak opisujecie problem to nie bójcie się podać jak najwięcej szczegółów, włącznie z kolorem oczu waszej dziewczyny żony bo to naprawdę pomaga pomóc szybciej :D

 

szczególowy opis=szybka pomoc

 

Wsadzilem troche kasy ale mam z nia wielki problem zeby ja odpalic to po prostu noga mi odpada

 

i teraz domyśl się o co chodzi :D

zaznacz właściwie

a)kopiesz i nic się nie dzieje

b)kopiesz i odbija

c)kopiesz i strzela

d)tak oddało że nogę urwało i nie możesz ręką dac rady ....

 

czy jak ??

 

patrzyłes podstawowe kwestie -czy dopływa paliwo, czy świeca mokra/sucha czy jest iskra ??

 

tłok też wymieniłeś czy same pierścienie ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...