Skocz do zawartości

Porownanie Cheeroki i RAV4


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Jeep to tylko benzyna, o CRD użytkownicy wypowiadają się raczej niepochlebnie... Osobiście nie jeździłem CRD, ale jeździłem benzyną Grand Cheerokie 4.0 i powiem że naprawdę bardzo komfortowa puszka, przyzwoite przyspieszenie, w lekkim ternie też daje radę, silniki bez problemu wytrzymują przebiegi ponad 1 000 000 km. RAV4 jeździłem jako pasażer i ani to wygodne ani ładne ani terenówka, ot tak zabaweczka, no i ten klekot diesla - nie do zniesienia, kobiecie może się spodobać... :biggrin:

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokiemu juz dziekujemy, ale tylko i wylacznie przez spalanie :wink: Pozostaje RAV i tylko diesel, wiec jak ktos ma chec ponarzekac na diesla to niech sobie zalozy inny watek...

:icon_mrgreen:

 

.... Ja mam dwa Jeepy i nic sie nie dzieje ..........

 

Zacznij jezdzic to pogadamy...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz to ty damskim samochodem jeździsz? :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednym śmigam na codzień :icon_mrgreen: ..... a sorry ...... jedna rzecz ...... płyn do spryskiwaczy mi sie skończył

I to właśnie dysklasyfikuje to auto dla kobiety.

 

Jak dla mnie to dwa różne samochody.Nie wiem co tu porównywać.

Edytowane przez monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokiemu juz dziekujemy, ale tylko i wylacznie przez spalanie :wink: Pozostaje RAV i tylko diesel, wiec jak ktos ma chec ponarzekac na diesla to niech sobie zalozy inny watek...

:icon_mrgreen:

Zacznij jezdzic to pogadamy...

:icon_mrgreen:

Wiec chcesz opini,ale bez narzekania :icon_question: Wiec napisz od razu co chcesz uslyszec i ktos ci to przepisze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravka jakbym jej nie lubił to jest bardzo trwałym i dobrze zrobionym samochodem. Jest nudna do wyrzygu jak stary Nissan Primera czy Toyota Carina E ale trwała. Ma typowo japońskie wnętrze, które nie każdemu pasuje. Napisz z jakiego rocznika chcesz te ravkę to będzie można coś więcej wylać na klawiaturę.

Aha no i dlaczego Ravka a nie jakies plaskate normalne kombi co to i mniej pali i bardziej komfortowo przewozi pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to 2.7 był od Mercedresa ale na przykład w nowym Wranglerze czterodrzwiowym jest silnik 2.8 tez oznaczony jako CRD ale juz z firmy VM. I to było cos co mniei odstraszyło od Wranglera a juz byłem na 99% zdecydowany go kupić. Podniosłem maskę a tam VM no i uciekłem z krzykiem. Ci co mieli starsze wytwory Land Rovera wiedzą co to za kupa ten VM. Może teraz te silniki sa lepsze ale niesmak pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...