Skocz do zawartości

Kupie k-750 prosze o poradę luzne rozmowy na temat ruskow


jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alez my swobodnie rozmawiamy

Może masz możliwość "swobodnego"przeglądania skrzynek PW ale zwykli forumowicze jej nie mają wiec niby jak maja " swobodnie" komentować ogłoszenie?

Dlatego właśnie sądzę, ze chodziło ci tylko o utrudnienie dla mnie. Tylko, ze lipa ci wyszła bo galeria z prezentowanym motocyklem nie była moja ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIgdy nie twierdzilem ze byla Twoja i nie mamy mozliwosci przegladania PW, to jest osobista zawartosc kazdego z uczestnikow. Natomiast nie rozumiem dlaczego dla Ciebie rzeczy, ktore dla innych uzytkownikow forum sa sprawa jasna i nie wymagajaca komentowania, patrz Paolo350, wymagaja tyle trudu aby je zrozumiec, no chyba ze poprostu po raz kolejny chcesz siac zamet na forum :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylajac mu wiadomosc na PW tak jak pisalem wczesniej z danymi kontaktowymi do wlasciciela rekomendowanego pojazdu, tak jak to zrobil Paolo, czy to naprawde az tak ciezko zrozumiec :icon_eek:

Przyjmując, że wysyłam. I wytłumacz mi jak inni użytkownicy maja komentować, doradzać o pojeździe który wysłałem na PW ? Łapiesz? Myślę ze tak. Tylko kolejny raz brniesz po same uszy byle się nie przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze rozmowa z Toba to jak tlumaczenie scianie zeby sie przesunela, zatem dodam tylko tyle iz wystarczylo, skoro tak bardzo zalezalo Ci na komentarzach innych uzytkownikow wkleic adres z picasaweb.

 

 

P.S.

Wieczorem watek zostanie wyczyszczony, zeby pozniej nie bylo ze MOC pousuwal posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka MOC'u ale co TU przeglądać jak wszystko wypierdal*sz? Przecież to masakra jakaś żeby w Markach radzieckich były DWIE strony gdzie jakby wypisać właścicieli sowietów to pewnie też ze dwie strony by się nazbierały...

Debilne "Przy piwie" ma 4 strony syfu i śmieci.

"Zloty, imprezy, przejażdżki-Warszawa" ma 23 strony o sraniu, ruchaniu i chlaniu.

Litości, nie muszę chyba więcej pisać bo powinieneś rozumieć o czym mowa...

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wlasnie staram sie jak moge trzymac porzadek zeby mozna bylo cokolwiek sensownego w tym balaganie znalezc.

Tu już nie ma nic do znalezienia. Wszystko zostało usunięte...

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie mam propozycję.

 

zaznaczyłam ten problem w temacie o sodzie z MOCem - niech wróci jedno forum weterany/klasyki bez podziału.. dyskusje były na poziomie i bez przepychanek.

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porządku - ale czy nie czujesz, że to forum straciło ducha i ludzi? tak jak pisałam... był jeden "worek" i wszystko żyło. teraz mamy straszną martwicę.

 

ja wiem, że ludziom nie dogodzi( tym bardziej kobiecie ;) ) ale przyznam, że podział to był nieudany pomysł. idea dobra - szkoda, że tak się skończyła.

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla juz o tym rozmowa odnosnie mojej osoby i tak jak w zyciu jedni przychodza inni odchodza, jeszcze inni powracaja. Wiec wszystko zalezy od tego jak na to spojrzymy, osobiscie uwazam, ze na pewno jakas czesc forumowego zycia, przed zmianami, odeszla bezpowrotnie, jednak pozostala rowniez jej spora czesc wraz z nowa, ktora tworzy dzisiejsze forum. Reszta juz zalezy tylko od nas czy bedziemy sie tu zrec czy tez wspolnie organizowac i dbac o to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...