Skocz do zawartości

yzf 426 okazja czy szit?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak tak 700 2T, w ostateczności może zadowoli cię 500 2T, 250 2T to dal rebionka, a może przerób jakiegoś litra na crossa :clap: . Chyba robię się za stary na czytanie czegoś takiego :rolleyes: .

 

To chyba nie tyko Ty. :biggrin:

Qhollum może problem w tym, że chyba czasy sie zmieniają, ludzie sie zmieniają. Na tych sztucznych mlekach to rosną niezłe dziady, jak do tego umiejętności maja to 500 w 2T mało. Młodsze pokolenia jak widac wypiera nas wapnikaów i jest duużo lepsze- ma duzo większe oczekiwania i potrzeby. Komarkli w stylu 250-300 w 2t zostają dla listonosza.

Mnie osobiście wkurzają teksty gdy ktoś chce 250 a na siłę mu wszyscy wciskają 125 bo sobie niby nie poradzi. Nie wiadomo jak gość jeździ. No ale jak 500 2 t to mało to albo kolega Komarek17 to mega giga wymiatacz- szacun wtedy. Albo z tym wymiataniem słabiej a potrzebne są tylko konie do lansu. :crossy:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie tyko Ty. :biggrin:

Qhollum może problem w tym, że chyba czasy sie zmieniają, ludzie sie zmieniają. Na tych sztucznych mlekach to rosną niezłe dziady, jak do tego umiejętności maja to 500 w 2T mało. Młodsze pokolenia jak widac wypiera nas wapnikaów i jest duużo lepsze- ma duzo większe oczekiwania i potrzeby. Komarkli w stylu 250-300 w 2t zostają dla listonosza.

Mnie osobiście wkurzają teksty gdy ktoś chce 250 a na siłę mu wszyscy wciskają 125 bo sobie niby nie poradzi. Nie wiadomo jak gość jeździ. No ale jak 500 2 t to mało to albo kolega Komarek17 to mega giga wymiatacz- szacun wtedy. Albo z tym wymiataniem słabiej a potrzebne są tylko konie do lansu. :crossy:

 

Pozdro

Fakt dzieciaczki teraz rosną nieco większe :bigrazz: , być może się mylę i kolega komarek17 to "natural born killer" a technikę cross i enduro ma w małym palcu, do tego ma 2,20m wzrostu i 120kg wagi, niestety z doświadczenia wiem że zwykle ogromną potrzebę mocy odczuwają żółtodzioby i ludzie bez większego pojęcia o temacie, ewentualnie ludzie przesiadający się z plastików dal których 60KM dobre jest na początek :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie tyko Ty. :biggrin:

Qhollum może problem w tym, że chyba czasy sie zmieniają, ludzie sie zmieniają. Na tych sztucznych mlekach to rosną niezłe dziady, jak do tego umiejętności maja to 500 w 2T mało. Młodsze pokolenia jak widac wypiera nas wapnikaów i jest duużo lepsze- ma duzo większe oczekiwania i potrzeby. Komarkli w stylu 250-300 w 2t zostają dla listonosza.

Mnie osobiście wkurzają teksty gdy ktoś chce 250 a na siłę mu wszyscy wciskają 125 bo sobie niby nie poradzi. Nie wiadomo jak gość jeździ. No ale jak 500 2 t to mało to albo kolega Komarek17 to mega giga wymiatacz- szacun wtedy. Albo z tym wymiataniem słabiej a potrzebne są tylko konie do lansu. :crossy:

 

Pozdro

A mnie się wydaje że prędzej by jednak opanował tą 500, bo nie ma takich skoków mocy jak 250 tylko rozwija ją równo, a moc max jest przy dużo mniejszych obrotach niż 250. Jednak są ludzie co na 125 objadą taką 500 oczywiscie poza prostą. A co do kolegi komarek to chyba nie jest świadom po prostu jak jedzie 250 :biggrin: pewnie kolega jego miał jakąś RM starą z 2mm luzu na pierscieniach która miała za 30 koni, bo większość starych crossówek tak jezdzi

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...