Skocz do zawartości

Samochod dla wysokich.


kamilp7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiec niedlugo planuje kupic jakies auto. Ale mam 204cm wzrostu i poprostu w samochodach nawet przy maksymalnie odsunioetym siedzeniu nogami prawie dotykam kierownicy.... xD

wiecie moze jakie sa samochody na takich ludzi jak ja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiec niedlugo planuje kupic jakies auto. Ale mam 204cm wzrostu i poprostu w samochodach nawet przy maksymalnie odsunioetym siedzeniu nogami prawie dotykam kierownicy.... xD

wiecie moze jakie sa samochody na takich ludzi jak ja ?

 

 

Może vana jakiegoś,najlepiej amerykańskiego.Ja mam Forda Windstara i nawet jak trzeba to motocykl wejdzie do środka po wyjęciu dwóch rzędów siedzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o miejsce za kierownica ;P bo najbardziej to bym chcial sedana albo kombi jakiegos... :P

Myslalem nad Omega, Bmw seria 5, Audi A6-A4 i Passatem, ale one wszystkie chyba tayle samo miejsca maja.

Mialem passata 3 lata i jak tata dawal mi jezdzic to po 10 km noga dretwa juz byla od trzymania gazu :/ teraz mamy VW Sharana i nie jest zle ale tez nie ma za duzo miejsca dla mnie za kierownica.

I wlasnie nie wiem jaki samohud bedzie najbardziej wygodny dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladam jak wygladam ;p gdybym zwracal uwage na to jak wygladam to bym nie jezdzil ;p

smieli sie ze mni ze smiesznie na Rieju RR wygladam... ale mnie tonie obchodzi za bardzo ;P

a lata sie zgadzaja ;p w tym roku 18 koncze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano! :)

 

Mam 198 i powiem ci, że lekko nie jest, ale jakoś się przyzwyczaiłem. Nie tak dawno pomykałem nawet kawałek maluchem i dałem rade. Nawet w stosunkowo dużych samochodach (Pajero Long) nie ma dla nas za dużo miejsca, trzeba pokombinować z ustawieniami fotela. Z tego co pamiętam dobrze jeździło mi się Grand Voyagerem rok 99 cz 00, albo busem (nowy Boxer, Expert, Vivaro, itd.) Na codzień jeżdżę Fordem Courierem i jakoś daję rade, zdarzają się nim trasy po 500 km i nie umieram, jedyną męcząca w nim rzeczą, jest niska prędkość i hałas :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluchem tez jezdzilem i to w te wakacje... xD busow za bardzo nie chce :P jakis sedan albo kombi. Mysle tez nad volvo s/v40, 850 i tym podobnymi. Najlepiej to chyba pojezdzic po komisach i sie poprzymierzac gdzie miejsca duzo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten problem z swoim kuzynem 2 metry chłopa 100 kg wagi. Ja przespawałem sanki 1 cm w tył to mu wystarczyło.

 

Kupuj auto jakie chcesz i przerób pod siebie auta skrojonego na kogoś kto ma 2m nie ma. Obecnie Projektuje się samochody dla ludzi 175-180 cm. Przy kupnie auta, dbaj o to aby fotel posiadał jak najwięcej możliwych regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co piszesz to Omega (wiem bo miałem). Bmw 5, passat odpadaja dla Ciebie bo miejsca jest za mało (wiem bo jeżdzę często).

Omege kupisz w dobrych pieniądzach w dobrym wypasie i silniku. U nas dwie Omegi zrobiły w niecały rok jakies 150 tys km i nic praktycznie się nie zepsuło (pompa paliwa w jednej).

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie myslalem zeby sanki przerobic. A jak ktos ze mna bedzie jechal z tulu to jego problem ze miejsca nie ma za wiele... Jeszcze z pol roku jak kupie auto jakies ale juz zaczynam sie rozgladac co dla mnie by dobre bylo. Omegi i 5 mi sie wlasnie najbardziej podobaja tylko ze one troche paliwo zerne sa ale da sie zyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątką pojeździsz sportowo ale na dziurach mimo wszystko trzęsie. nic nie skrzypi ale zawieszenie twarde. Omesią na ostrych winklach nie powalczysz. Proste drogi, autostrada komforcik pierwsza klasa.Ja miałem kombi 2.5 V6 bez lpg i prędkość podrózna normalna to 160 km/h a autostradowa to 190-200 km/h. W każdym razie czułem się pewnie i komfortowo.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...