Skocz do zawartości

KUPIE MOTOCYKLE POWYPADKOWE, USZKODZONE, WYBRAKOWANE ITD....


Michalek00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

otóż nikoniecznie motocykle z aukcji angielskich maja różny status ja np kupiłem gs-a z angielskim papierem V5 (tak zwanym papierem eksportowym na ktory niestety nie da sie zarejestrowac, bo bylem z tym w urzedzie i pytalem) do rej musi byc tak jak piszesz V5C, Papiere V5 wyglada podobnie jak V5C tyko nie ma do niego dowod rejestracyjnego, gdyz nie mozna go juz zarejestrowac...

 

Popatrz sobie na byle jakim portalu aukcyjnym angielskim i tam pisze np ze motocykl jest z przeznaczeniem tylko na czesci albo motocykl po powodziowy lub motocykl z odzysku pokradziezowego itd i w legendzie pisze ze takich motocykli nie da sie ponownie zarejestrowac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

o ku*** jeden mądrzejszy od drugiego... do każdego słowa się przyczepią..

Panowie profesorowie od lingwistyki/dydaktyki sie znaleźli..

Jak chcecie tropić i wam się nudzi to na allegro jest masa ofert motocykli bez papierów, musicie zacząć donosić na policje bo napewno każdy pochodzi z kradzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ku*** jeden mądrzejszy od drugiego... do każdego słowa się przyczepią..

Panowie profesorowie od lingwistyki/dydaktyki sie znaleźli..

Jak chcecie tropić i wam się nudzi to na allegro jest masa ofert motocykli bez papierów, musicie zacząć donosić na policje bo napewno każdy pochodzi z kradzieży.

 

Zmienisz podejście jak Ci ukradną motocykl. Druga sprawa to to, że allegro odpowiada za swoje aukcje a na forum my, forumowicze.

Poza tym wypatrzyłeś jeden temat a nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze było tu kilku z dziwnymi ogłoszeniami.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<!--quoteo(post=1557104:date=17.01.2010 - 17:41:name=Michalek00)--><div class='quotetop'>Cytat(Michalek00 @ 17.01.2010 - 17:41) 1557104[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->

może być bez papieru ale koniecznie umowa (spisana z dowodem osobistym) bądź faktura... po prostu muszę mieć udokumentowane legalne zródło pochodzenia...

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Ależ Michalek00... nikt Cię tu nie oskarża. Myślę, że koledzy pragną tylko zwrócić Ci uwagę na fakt, że właściciel motocykla ma obowiązek posiadać - jak żeś to nazwał - "papier". Zatem, gdy będzie Ci on oferował motocykl, żądaj tych dokumentów od niego.

No... Inaczej rzecz przedstawia się ze złodziejem. Ten nie ma obowiązku posiadać - jak żeś to nazwał - "papieru". Ale Michalek00 - na miły Bóg! - który złodziej zechce podczas transakcji kupna-sprzedaży wylegitymować się dowodem osobistym???

Jestem przekonany, że koledzy zwrócili Ci tylko uwagę na niezbyt szczęśliwą figurę stylistyczną, której użyłeś w swej ofercie.

 

Co to znaczy, że właściciel ma OBOWIĄZEK posiadania dokumentów? A jak kupie motocykl z zagranicy torowy bez dowodu i prawa rejestracji, to jestem złodziejem tak, bo nie mam dowodu?

 

Michalek00 piszesz że skupujesz również motocykle przywiezione z Anglii które nie posiadają papierów. Otóż dla twojego dobra informuje Cię że są to kradzione sprzęty. Niema możliwości kupienia w Anglii motocykla który nie może być dopuszczony do ruchu, a co za tym idzie nie posiada dokumentów.

 

Chyba sam jesteś kradziony. Jak nie ma możliwości jak jest i to legalnie bez problemu? Skąd masz tak bzdurne informacje? Byłeś Ty kiedyś w UK? Jak się nie orientujesz w temacie, to po co się wypowiadasz?

 

otóż nikoniecznie motocykle z aukcji angielskich maja różny status ja np kupiłem gs-a z angielskim papierem V5 (tak zwanym papierem eksportowym na ktory niestety nie da sie zarejestrowac, bo bylem z tym w urzedzie i pytalem) do rej musi byc tak jak piszesz V5C, Papiere V5 wyglada podobnie jak V5C tyko nie ma do niego dowod rejestracyjnego, gdyz nie mozna go juz zarejestrowac...

 

Kto Ci nagadał bzdur? Jest możliwość zarejestrowania pojazdu z dokumentem eksportowym w Polsce. Ciągle to robię. Nigdy nie słyszałem o V5. Jeśli istnieje to nie jest to dokument eksportowy. Jeśli, już to chodziło Ci o V5C który to nie ma nic wspólnego z dokumentem o eksporcie. Dokument o eksporcie to V756.... a nie jakieś V5... / V5C to zwyczajny dowód rejestracyjny sam w sobie z kilkoma niepotrzebnymi kartkami. Bzdurą też jest, że musisz mieć V5C aby zarejestrować pojazd w Polsce. V756 wystarczy, czyli dokument o eksporcie.... V5C nie każdy anglik chce oddać, bo bez niego nie wyrejestruje motocykla.

 

Ogólnie to Matko boska.... coś mocno pomieszałeś... Wytłumacz mi co to jest V5 i co znaczy, że nie ma do niego dowodu rejestracyjnego? Handluje moto z UK 5 lat i nigdy nie słyszałem o V5 a tym bardziej, że nie ma do niego dowodu.... Również nie słyszałem, aby V5 nazywał ktoś dokumentem o eksporcie.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Może potrzebujesz albo znasz potrzebowskiego na moje moto? Romet division 249. Prawie nówka 2012, pierwsza rej. XI.2014r., na gwarancji). Sprzedaję, bo mam upatrzoną VFRkę ale brak mi końcówki kasy. Jest na OLX (Łódx - Bałuty). Już się robię niecierpliwy, bo nikt nie dzwoni :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może potrzebujesz albo znasz potrzebowskiego na moje moto? Romet division 249. Prawie nówka 2012, pierwsza rej. XI.2014r., na gwarancji). Sprzedaję, bo mam upatrzoną VFRkę ale brak mi końcówki kasy. Jest na OLX (Łódx - Bałuty). Już się robię niecierpliwy, bo nikt nie dzwoni :banghead:

 

To obniż cenę o połowę a na pewno ktoś zadzwoni. Nie tak łatwo dzisiaj sprzedać moto.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...