Skocz do zawartości

KUPIE MOTOCYKLE POWYPADKOWE, USZKODZONE, WYBRAKOWANE ITD....


Michalek00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh dla obu stron, tak to nazwijmy:) jesli juz chcesz sie przyczepić:)), ale genralnie place tyle ile chcecie za motocykl, jesli uwazam ze za duzo to po prostu nie place i tyle... Skupiam sie na motocyklach powypadkowych itd, po prostu szukam motocykli na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że publicznie rzucacie jakieś oskarżenia, nie rozumiem, bo dałem normalne ogłoszenie a z kontekstu można wywnioskować jakbyście mnie oskarżali o coś??... Możecie mi to wyjaśnić, bo troszeczkę nie rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być bez papieru ale koniecznie umowa (spisana z dowodem osobistym) bądź faktura... po prostu muszę mieć udokumentowane legalne zródło pochodzenia...

 

Ależ Michalek00... nikt Cię tu nie oskarża. Myślę, że koledzy pragną tylko zwrócić Ci uwagę na fakt, że właściciel motocykla ma obowiązek posiadać - jak żeś to nazwał - "papier". Zatem, gdy będzie Ci on oferował motocykl, żądaj tych dokumentów od niego.

No... Inaczej rzecz przedstawia się ze złodziejem. Ten nie ma obowiązku posiadać - jak żeś to nazwał - "papieru". Ale Michalek00 - na miły Bóg! - który złodziej zechce podczas transakcji kupna-sprzedaży wylegitymować się dowodem osobistym???

Jestem przekonany, że koledzy zwrócili Ci tylko uwagę na niezbyt szczęśliwą figurę stylistyczną, której użyłeś w swej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jusza.Ja byłem zbyt sarkastyczny.

Michałek00.

To tylko dmuchanie na zimne abyś w którymś momencie nie zostawił postu pt. "Okradli mi magazyn z częściami motocyklowymi-pomóżcie"

Dzięki przezorności nie będziesz musiał wypisywać co Ty byś im nie zrobił jakbyś ich złapał.

Są tu tacy, którym skradziono moto.Na słowo "papier" płoną ze wściekłości.

Nic osobistego.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chodziło mi o to, że są czasem sprowadzane motocykle bez papieru np z angli lub włoch (wydawane są dokumenty ze stęplem ze nie mozna takich motocykli zarejestrować ponownie) i wtedy chce od właściciela takiego motocykla fakture z domu aukcyjnego lub jakiegoś komisu z kraju z ktorego motor jest przywieziony i umowę piszę z nim normalną, żebym mógł ten motor zaksięgować na swoją firmę, w żadne inne motocykle sie nie bawię...A wasze pouczenia i uwagi są troszeczkę krzywdzące, bo nie znacie osoby a już z góry przyjęliście mnie na forum troszeczkę nie przyjemnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz do bani Michaszek.Nikt tu niczego nie zakłada.Wszyscy są tak samo traktowani i nie Ty pierwszy pouczony.

Ale jakbyś od razu tak napisał to zupełnie inaczej by to wyglądało.

Cieszę się i zapewne Jusza też, że masz tak zdrowe podejście do sprawy.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalek00 piszesz że skupujesz również motocykle przywiezione z Anglii które nie posiadają papierów. Otóż dla twojego dobra informuje Cię że są to kradzione sprzęty. Niema możliwości kupienia w Anglii motocykla który nie może być dopuszczony do ruchu, a co za tym idzie nie posiada dokumentów. Takie motocykle są rozsprzedawane tylko na części przez wyspecjalizowane zakłady (szroty). Wszystkie uszkodzone motocykle które mogą być dopuszczone do ruchu posiadają dokumenty umożliwiające odzyskanie " angielskiego dowodu rejestracyjnego" tzw. V5C. W przypadku motocykli aby odzyskać V5C nie trzeba robić żadnych napraw uszkodzeń i przeglądów, a koszt takiej operacji to równowartość koperty i znaczka pocztowego. Biorąc pod uwagę że motocykl bez papierów jest wart może 50% swojej faktycznej wartości pokaż mi człowieka który nie chciał by odzyskać dowodu rej. Kradzież motocykli w Anglii to plaga na skalę masową w której udział maja również Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...