Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

........po drugie primo: bez noclegu mam 2 min drogi

Taki to ma dobrze :banghead:

 

czyżbym stracił właśnie szansę bryknięcia się X4? buuu.... :icon_rolleyes: bo mnie nie będzie.... :icon_evil:

Chyba te 2 min drogi jak ustąpią śniegi to pokonasz aby sie bryknąć :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek:

 

Świadomie rezygnujesz z jednej z największych atrakcji??? :icon_mrgreen:

 

Przemyśl to jeszcze. :bigrazz:

 

hehe, OK przemyślę , a jakieś nocne jazdy mająbyć? :icon_mrgreen:

Edytowane przez arouter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaziłem koło domu, niby wiosna, ostatni raz odpalałem w listopadzie, zbiornik suchy. A co tam, pojechałem po kanisterek benzyny, nalałem, odapliło po pierwszym cyknięciu, otworzyłem piwo i rozkoszowałem się zapachem spalin.

No cóż, hawańskie cygara nie dają takiego aromatu. :biggrin: Jutro jadę z kominem w celu. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też nie wytrzymałem rozkonserwowałem Swoją i odpaliłem, jutro wybieram się na rundkę. Chociaż nie wiem czy się nie pospieszyłem ze zdejmowaniem powłoki bo znowu gnojki śnieg i mrozy wieszczą:(

 

Hehe, moja stara to nawet zakonserwować się nie da. Ciągle kłapie ozorem :icon_razz: Ale coś czuję, że klimat starej Japonii, to mój, klimat ukochany. :flesje: Pytanie tylko jak ja zakonserwować na trzy dni , co by nie kłapała mi za uchem, zwolnij, mamy czas, a widziałeś.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, moja stara to nawet zakonserwować się nie da. Ciągle kłapie ozorem :icon_razz: Ale coś czuję, że klimat starej Japonii, to mój, klimat ukochany. :flesje: Pytanie tylko jak ja zakonserwować na trzy dni , co by nie kłapała mi za uchem, zwolnij, mamy czas, a widziałeś.... :wink:

 

haha, na tyle to łatwiej siebie "zakonserwować" :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wy.. "jutro odpalę".... ja musiałem czwartek pojeździć. I tak - po pracy no miodzio-lajcik, cieplutko i w ogóle. Ale..... ja do pracy jadę o 7 rano. Pod domem jak zwykle - ładnie. Zjeżdżam na dół, a tu inwersja +mgła, czyli - czysty żywy lód na drodze. Naprawdę ze 3 razy widziałem się już na asfalcie.... ale jakimś cudem nie wyglebiłem, choć uczucie obydwóch kół w poślizgu - bezcenne....

 

Na pewno w przyszłym tygodniu będę do miasta jeździł.... :D :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wy.. "jutro odpalę".... ja musiałem czwartek pojeździć. I tak - po pracy no miodzio-lajcik, cieplutko i w ogóle. Ale..... ja do pracy jadę o 7 rano. Pod domem jak zwykle - ładnie. Zjeżdżam na dół, a tu inwersja +mgła, czyli - czysty żywy lód na drodze. Naprawdę ze 3 razy widziałem się już na asfalcie.... ale jakimś cudem nie wyglebiłem, choć uczucie obydwóch kół w poślizgu - bezcenne....

 

Na pewno w przyszłym tygodniu będę do miasta jeździł.... :D :D

 

 

Buber, jak mi auto w listopadzie z pod domu odjechało w kierunku niewiadomym to temperatury nie były straszne i używałem moto, chociaż nie mnie się równać z Twoją górką. Zresztą nie o licytację chodzi - niech wreszcie będzie + i tylko to. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaabsolutnie. Właśnie niejaka Piaffe sugeruje żebym jej maszynkę odpalił.. :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mordki nam się cieszą na myśl o ponownym zawitaniu w Waszych pięknych ostępach. Co do terminu, to nic nie będziemy narzucać, spróbujemy się dostosować, więc na listę się nie wciągamy. Dużo czasu do wyjazdu i dlatego czekamy na rozwój sytuacji.

 

Pozdrawiamy

 

Monika i Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Oczywiście z bananem na buzi bo dziś sprzęcicho odpaliło,choć nie wierzyłem że się uda bo zawsze miałem z tym duże problemy, ale udało się i nawet rundka po okolicy była, niestety nie za długa bo ubranko było nie kompletne a aż tak ciepło nie było :D. Życzę udanych i bezproblemowych startów i do zobaczenia na trasie i spotkaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem tak zrobiłem :biggrin:

Pośmigałem, ale było miło :crossy:

 

pozdro

 

Czytając takie wypowiedzi, wierzę, że wiosenka, już puka i do moich drzwi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...