Skocz do zawartości

podróże, wyjazdy, zloty


pilask
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...zaczynam sie o Ciebie martwic Majusz - Ty tylko ciagle o piciu :cool:

 

a ja napisze tak picie to życie a trzeźwienie to cierpienie :icon_twisted:

 

jak co takze chetnie sie pisze na % ;)

Edytowane przez peterr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zaczynam sie o Ciebie martwic Majusz - Ty tylko ciagle o piciu :cool:

 

Robciu, Ty to lepiej byś pępkowe zrobił a nie mi tu sugerujesz alkoholizm :icon_mrgreen:

Mam zasadę, Piłeś nie jedź, nie jedziesz wypij :buttrock:

A moja druga teoria wygląda następująco: Pijąc dużo alkoholu w zimie wydzielamy dużo ciepła przez ciało oraz oddech więc śnieg się szybciej rozpuści :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

A co chłopakom pozostało jak latać nie mogą bo tyle śniegu.

Nie ma sie co martwić:) Niech pij.ą na zdrowie hej:)

 

Dobrze godo polać mu !

PS: Przy rewanżu w scrabble nie przyjdę z pustymi rękami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu, Ty to lepiej byś pępkowe zrobił [...] :icon_mrgreen:

Nie wiem czy moje poglady pozwola mi na dostarczenie Ci takiego pretekstu do picia :biggrin:

 

Mam zasadę, Piłeś nie jedź, nie jedziesz wypij :buttrock:

Ale wszyscy wiemy, ze zasady sa po to, zeby je lamac, prawda? :icon_razz:

 

A moja druga teoria wygląda następująco: Pijąc dużo alkoholu w zimie wydzielamy dużo ciepła przez ciało oraz oddech więc śnieg się szybciej rozpuści :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

No to albo tej zimy wyjatkowo malo pijecie, albo ta teoria jest poprostu bledna :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to albo tej zimy wyjatkowo malo pijecie, albo ta teoria jest poprostu bledna :icon_mrgreen:

 

Robciu... Może trudno Ci będzie uwierzyć ale ja piję mało. Nie mam kiedy poprostu. Najpierw do roboty od 4 rano do 8 potem śpie cały dzień i od 19 do 23 i tak w koło macieju...

Co za tym idzie, mniej wydaje na alkohol ale więcej na fajki bo trzeba palić żeby nie spać. Aż taki zdesperowany i głupi nie jestem żeby białe wciągać w nochala jak Angielscy lotnicy podczas wyprawy na Berlin w celu jego zbombardowania :icon_mrgreen:

 

A co do wojny to Aftys nie bądź jak Hitler... Może troszkę zboczyliśmy z tematu, ale z drugiej strony planujemy coś w rodzaju "zlotu"(czyli spotkania), "podróży" (np do knajpy) lub "wyjazdu" (np z ulicy osiedlowej) :flesje:

Zluzuj poślady proszę Cię bardzo, będzie ciepło to nie będziemy Tu dużo pisać z wiadomych względów 2OO :flesje:

Taka prośba do Pana Admina Aftysa, która jest całkowicie poważna ;)

 

 

 

Ale wszyscy wiemy, ze zasady sa po to, zeby je lamac, prawda? :icon_razz:

Aaa Robciu jeszcze jedno bom zapomniał...

Akurat ta zasada nie nadaje się do łamania z jednej prostej przyczyny jeżeli chodzi o mnie...

Szkoda było by stracić alfabetu z tyłu prawa jazdy bo troszke kasiorki,nerwów i czasu poszło na A,B,C a teraz wolny czas leci na C+E także chyba sam rozumiesz :wink: Nie wiem czy uprawnienia na wózki widłowe też zabierają czy nie, nie chcę się przekonać... :buttrock:

Pozdro !

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu... Może trudno Ci będzie uwierzyć ale ja piję mało.

 

Wierze... ale Ty tak ciagle wesolo o tym piszesz :icon_mrgreen:

 

Jak nikt nie pisze na forum to nudno, a jak już zaczną to aż nie chce się czytać. Normalnie masakra.

 

Nietuzinkowy komentarz, ale zgadzam sie z Mikolajem :icon_razz:

 

 

Pozdro dla Ciebie Robciu!

 

Ja Ciebie rowniez pozdrawiam Hajo :icon_biggrin: i wszystkich innych tez :smile:

 

A wracajac do wlasciwego tematu... na Roztoczu Wschodnim, przy odrobinie checi mozna znalezc ciekawe bunkry z Linii Molotowa, jezeli ktos ich nie widzial - polecam. Sezon coraz blizej warto o tym pomyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu swoje propozycje musisz poprzeć faktograficznymi dowodami. Bo inaczej ni chu chu.Jeżeli tam byłeś a masz gdzieś na necie foty wstaw linka, jeżeli znasz jakąś fajną stronę opisującą tamte rejony wstaw linka, jeżeli znasz stronę z fotkami fajnych laseczek wstaw linka, zima rozleniwia człowieka i jak by ktoś takie linki wrzucił tu na forum to od razu lżej na duszy będzie, bez stresów związanych z próbą wyłuskania jakichkolwiek informacji z sieci. :D:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]propozycje [...] poprzeć faktograficznymi dowodami.[...]

 

 

Bylem, widzialem, polecam bardzo jezeli ktos lubi takie atrakcje, zdjec zamieszczonych w sieci niestety nie mam.

 

Ale dla zimowych leniuchow: to oraz to :flesje:

 

P.S. ;)

TYLKO do wgladu Mikolaja -> ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, widzialem, polecam bardzo jezeli ktos lubi takie atrakcje, zdjec zamieszczonych w sieci niestety nie mam.

 

Ale dla zimowych leniuchow: to oraz to :flesje:

 

P.S. ;)

TYLKO do wgladu Mikolaja -> ;-P

 

Przyznam że ciekawe te bunkry.

Brzeskie już trochę zwiedziłem to może na te mołotowa na wiosnę się smignie ;)

robcio jakbyś smigał kolo połowy kwietnia tam jeszcze to się zabiorę ;]

 

P.S. I piszmy w temacie, bo w każdym poście nie musi być o zalewaniu pały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...