Skocz do zawartości

Travis Pastrana Red Bull New Year No Limits - 82 Meters Jump


ponczo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szlaki dokąd on przeciera, że pozwolę sobie zapytać?

Jaki to w ogóle ma sens? Prędzej czy później gość się zabije

 

to powiedz mi po co ludzie ścigają się na torach, po co samochody mogą przekroczyc poduszczalne prędkości, po co sporty motorowe?

 

a czy on się zabije to już jego broszka. jeden żyje nudnym życiem przez 80 lat i pierdzi w fotel przed telewizorem, a drugi w wieku 25 lat jest idolem i inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie. powiedz czyje życie jest bardziej wartościowe

Edytowane przez bartMFK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi po co ludzie ścigają się na torach, po co samochody mogą przekroczyc poduszczalne prędkości, po co sporty motorowe?

 

a czy on się zabije to już jego broszka. jeden żyje nudnym życiem przez 80 lat i pierdzi w fotel przed telewizorem, a drugi w wieku 25 lat jest idolem i inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie. powiedz czyje życie jest bardziej wartościowe

 

Dokładnie. Kolego adwent wydaje mi sie że czas poświęcony na tłumaczenie Ci tego = czas stracony :bigrazz:

Każdy ustala sobie granice jeśli lubi cokolwiek ryzykować gnanie plastikiem 200 po mieście to też przegięcie, czy jazda w szortach na krosie. Tyle że to właśnie dla mnie jest głupotą w przeciwieństwie do wyczynów chłopaków z FMX.

Ja nadal uważam że tacy goście załugują na szacunek. Nikt nie każe ich naśladować. Ale sakie skoki, czy zeskoki właśnie Madisona wymagają zajebistych umiejętności i jeszcze większej odwagi. To jest ogromne ryzyko, ale dopóki ryzykują tylko własnym życiem i zdrowiem niech to robią. Ja z uznaniem na to sobie potem patrzę. Wielu ma ciśnienie żeby zaistnieć. W stosunku do pajacowania osłów w Big Brotherze czy debilnych rekordów Guinesa to akurat wg mnie jest majstersztyk. W takich akcjach rozj...bać sie każdy potrafi a wyjść cało tylko nieliczni.

 

Pozdro

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...