Skocz do zawartości

Co to za gumki ??


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem na jebaju takie gumy http://cgi.ebay.co.uk/T509-Speed-Triple-Ty...=item4149af21f1 cena zabija :icon_eek: , a ze jestem na etapie testowania tanich gumek to jestem ciuekawy :)

 

w tym sezonie testowalem SHINKO 005 i powiem tyle jeszcze nie mailem gum ktore tak dobrze trzymaly i znikaly tez swoja droga :banghead:

 

teraz mialy byc MAXXIS ale juz scigacz zrobil test i wyszedl ok

 

wiec teraz mam ochote zakupic te z aukcji, co o tym myslicie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 130 Funtów z przesyłką,lepsze kupisz w Polsce za tę kasę :bigrazz:

Daj namiar na komplet markowych opon w rozmiarze 120/70 ZR17 i 190/50 ZR17 za 580 PLN to sobie też wezmę komplecik.

 

Apropo testowania wynalazków to kupiłem kiedyś TOMAHAWKA i powiem ze spisywał sie bardzo dobrze. TAK wyglądał po torze w lublinie opona która wtedy nowa kosztowała 200 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj namiar na komplet markowych opon w rozmiarze 120/70 ZR17 i 190/50 ZR17 za 580 PLN to sobie też wezmę komplecik.

 

Apropo testowania wynalazków to kupiłem kiedyś TOMAHAWKA i powiem ze spisywał sie bardzo dobrze. TAK wyglądał po torze w lublinie opona która wtedy nowa kosztowała 200 PLN

 

Wyglądają na dość twarde te Twoje oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Maxxisach to wiem ze sa zajebiste, co do gum z linka ktory podalem to wlasnie je zamowilem jak przezyje zdam relacje :)

 

strona producenta, i widac ze z gumami maja duzo do czynienia :) http://www.csttires.com/Default.aspx

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presy Sport zadebiutowały stosunkowo niedawno i nie są często spotykane, szczególnie w Polsce. W Wielkiej Brytanii są dość intensywnie reklamowane. W Larssonie sprzedało się ich kilka kompletów. Ale i tak jak kupowałem to każdy mówił to samo "ciekaw jestem twoich wrażeń". W necie można znaleźć ze 2 testy tych opon, ale test nie zawsze ma się do rzeczywistości.

Co do niepewności to miałem na myśli nie zachowanie opony, ale raczej brak możliwości w zasięgnięciu opinii o tej oponie na drogach publicznych.

Póki co oponki polecam. Składają się ładnie, są poręczne i ładnie trzymają temperaturę. Nawinąłem na nich już 7000km i 10 000 na pewno wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...