Skocz do zawartości

Skradziono KTM SX 125


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skradziono KTM SX 125

 

http://bikepics.com/members/wlodi999/03125sx/

 

Tradycyjna metoda, przyjechał ktoś kupić, był sam, zasłaniał sie tym że stary gdzieś na chwile pojechał auto obejrzeć.

Koleś wsiadł na moto i uciekł w siną dal, podjęto za nim pościg

KTMa skradziono w miejscowości Chocz koło Pleszewa.

 

Za wszelkie info wysoka nagroda

Telefon kontaktowy: 888 431 952

 

Proszę o umieszczenie tego na innych forach, ktm pewnie pójdzie na części, a każde info się przyda.

 

 

Pozdrawiam, WLD_Wlodi(To nie mój KTM na szczęście).

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to nie moje moto, tylko kumpla .

 

Więcej info n/t kradzieży nie podaje, ustaliliśmy już gdzie gościu pojechał, wiemy gdzie mniej więcej szukać, mamy też nr telefonu ziomka, po czym będziemy wiedzieć kto jest właścicielem numeru(jeżeli nr na karte to gdzie startówka była odpalana).

Ustaliliśmy że 20km dalej, w miejscowości obok także skradziono moto i PRAWDOPODOBNIE w ten sam sposób.

Moto skradziono o godzinie 11.00, potem koleś prawdopodobnie schował się w lesie, czekał pewnie do zmroku, o 18.00 kilka osób widziało go jak cisnął KTMem w strone miejscowości x(obwodnicą miasta). Więcej szczegółów nie podaje, pozdrawiam.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moze to nieistotne ale jakis rok temu w miasteczku chocz, a w zasadzie wiosce obok chocza kupilem kawasaki ninje, po wypadku ale prosta itd, jak sie okazalo z podrobiona kart apojazdu i przebitymi nr ramy,

gosciu trzymal ją na zajebistej wiosce pod lasem w starej szopie.

niewiem czy to istotne moze chodzi o to samo miasto, jak cos pisz na gg7652410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to nieistotne ale jakis rok temu w miasteczku chocz, a w zasadzie wiosce obok chocza kupilem kawasaki ninje, po wypadku ale prosta itd, jak sie okazalo z podrobiona kart apojazdu i przebitymi nr ramy,

gosciu trzymal ją na zajebistej wiosce pod lasem w starej szopie.

niewiem czy to istotne moze chodzi o to samo miasto, jak cos pisz na gg7652410

Chocz/WLKP , tam duzo sie przekretow dzieje :flesje: Jaka dokladnie miejscowosc?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja, kiedy daje się przejechać motocyklem podczas tranzakcji, zawsze jeden gościu zostaje, i nigdy nie pozwolił bym mu wsiąść do samochodu. Gdy by próbował, albo coś kręcił, zaraz by dostał w pysk. Najlepiej jak jest jeden gość, wtedy zawsze zostawi auto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Motocykl po 2.5 roku znalazł się 15km od miejsca kradzieży. Z czego sami złodzieje zostali złapani rok wcześniej.

Narazie tylko tyle wiem bo kolega do mnie zza granicy dzwonił że dostał telefon z Policji że moto zabezpieczone i czeka na właściciela. ;)

Jak bede jeszcze cos wiedziec to napisze.

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...