Skocz do zawartości

silnik suzuki gs 500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich urzytkwników;)

Może ktoś wie jaki olej lać do silnika w opisie i czy miał on możliwość podpięcia w jakiś sposób wyświetlacza biegów? Bo mam taki silnik w ramie od suzuki gsx400f i mam tam sprawny wyświetlacz.z góry dzięki za info;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do GS500E lałem olej Castrol GPS, latałem tym jako kurier moto, trzepałem mega ilości km w ciągu roku, olej zmieniłem tylko raz w tym czasie. Przy sprzedaży ok.200 tys km silnik nadal nie brał oleju, nie dymił i chodził jak pszczółka a przez większość swojego życia był katowany na kurierce od rana do nocy co dzień.

 

Z wyświetlaczem to nie wiem co i jak, nie kombinowałem z tym chociaż posiadałem GS500E, GS400, GS450, GSX400 i inne z tej serii. Zajrzyj pod pokrywkę zębatki łańcucha na silniku (po lewej stronie, tam gdzie dźwignia biegów i zębatka łańcuchowa) tam może jest miejsce żeby wpiąć "bębenek" od wyświetlacza. Obejrzyj jak to jest zrobione w GSX400, jest plastikowy "bębenek" na którym są terminale przewodów każdego biegu, cały ten element musisz przeszczepić do GS500E w to samo miejsce jeśli jest tam miejsce na takie coś. A jeśli nie ma miejsca to nie da się tego zrobić. :icon_mrgreen: Pzdr.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kolego:) teraz będę wiedział co robić:P może pomożesz mi jeszcze z tym fantem:...mianowicie chodzi mi o światła w tym suzuki(gsx400f) nie moge mam znaleźć świateł drogowych(długich:P) jest tylko migawka tym klawiszem od klaksonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki wyswietlacz biegow. GS ma elektroniczny predkosciomierz czy na linke? Zazwyczaj wyswietlacze biegow podlacza sie pod cewke i predkosciomierz.

 

Ps. Prosze Cie. Pisz zrozumiale. Caly post jest w formie jednego zdania. Nie uzywasz duzych liter. Nie dbasz o ortografie. Zamiast kropek stosujesz emotki. To na prawde nieprzyjemnie sie czyta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki za uwagę. postaram się poprawić;)

 

Napiszę jeszcze raz co to za motocykl w ogóle jest: suzuki gsx400f z 85roku z wyjątkiem silnika, gdyż pochodzi on od suzuki gs500e 96r. Mam do tego stary silnik od gsx400f z zatartym korbowodem. Teraz moje pytanie, czy da się w takiej ''hybrydzie'' podłączyć wyświetlacz biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...