Skocz do zawartości

Opinia na temat butów.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wiesz co,też chciałem kupić niedawno sportowe buciki berik-a bodajże za 370 zł na allegro-nowe,ale wpisałem w google i poczytałem na różnych forach opinie uzytkowników,większośc była negatywna,zapamiętałem jeden komentarz który utkwił mi w głowie,gościu napisał mniej więcej tak: "ku*wa żałuje że je kupiłem,nie do wiary że tak dobra firma jak berik,robi tak chu*owe buty,twarde i niewygodne,nie można nogą ruszyć i ciężko wyczuć wajche biegów,po trzech miesiącach wyje*ałem do kosza".

 

Negatywnych opinii było więcej a mniej tych pozytywnych.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się szarpnąłem na pumy Desmo 800 Goretex.

Takie egzemplarze z angielskich sklepów do przymierzania najczęściej:

http://www.allegro.pl/item846305994_puma_8...owe_roz_43.html

 

Nowe kosztują od 800PLN wzwyż. Dam znać na wiosnę co i jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się szarpnąłem na pumy Desmo 800 Goretex.

Takie egzemplarze z angielskich sklepów do przymierzania najczęściej:

http://www.allegro.pl/item846305994_puma_8...owe_roz_43.html

 

Nowe kosztują od 800PLN wzwyż. Dam znać na wiosnę co i jak....

Daj znac czy buty oryginalne, czy rzeczywiscie z Gore-texem i w jakim stanie.

W takiej cenie warto sie skusic na Goretexowe buciki.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wkurw.... dostałem paczkę, buty założyłem, dwa kroki i zamek się rozszedł.

Odsyłam i czekam na kasę - tak się z gościem umówiłem. Normalnie buty mam 43 rozmiar a te pumy bym musiał mieć 44. Niestety facio nie posiada 44.

Ale buty jak nowe. Ale wolę swoją kasę, jak po kilku krokach w kolejnym bucie ma mi szlag trafić zamek i się będę z takimi bujał.

Buty warte średnio 800PLN, a facet mówi, że zamki mają słabe :/

No żesz kur.... jeździłem trzeci sezon teraz w butach za 170PLN i oprócz złamanego uchwytu suwaka zamka nic im nie było. NIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o buty to berik nie bardzo. Polecam sie rozejrzec za Oxtarem np :)

 

swoją drogą mam ze 3 sezony Nitro NB 101 bodajrze. Smiganei na sporcie i w turystyce i sie idealnie trzymaja. Jedynie slidery sie troche zjechaly jak nogi nie schowam na winklu a tak to bez sladow uzywania. Swietna cena do jakosci :D

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam już drugi sezon butów GPX Berik i nie narzekam fakt że sztywne na początku ale kwestia przyzwyczajenia,zero wad dobre solidne wykonanie no i ten dizajn :biggrin: Subiektywnie mogę polecić nie wiem skąd złe opinie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 3 sezon używam Oxtarów turystycznych model Infinity. Są bardzo dobre i solidnie wykonane. Mam też Oxtary niższe - do przelotów lajtowych. Te też mogę polecić. Na butach nie warto oszczędzać, obuwie miernej jakości będzie niewygodne albo szybko się rozleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wkurw.... dostałem paczkę, buty założyłem, dwa kroki i zamek się rozszedł.

Odsyłam i czekam na kasę - tak się z gościem umówiłem. Normalnie buty mam 43 rozmiar a te pumy bym musiał mieć 44. Niestety facio nie posiada 44.

Ale buty jak nowe. Ale wolę swoją kasę, jak po kilku krokach w kolejnym bucie ma mi szlag trafić zamek i się będę z takimi bujał.

Buty warte średnio 800PLN, a facet mówi, że zamki mają słabe :/

No żesz kur.... jeździłem trzeci sezon teraz w butach za 170PLN i oprócz złamanego uchwytu suwaka zamka nic im nie było. NIC!

Chłopaku nie kombinuj- alpiny smx-plus albo sidi vertigo (corsa) - bardzo sztywne, bezpieczne buty -warto. Alpinki mają również to do siebie ze nawet po 2 godzinnej jezdzie w deszczu nie przemakają wiec są super (sam mam takowe).

 

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...