Skocz do zawartości

Kupię Yamaha XVS 1300


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kaj w temacie, zdecydowanie poszukuję w bardzo dobrym stanie Yamaha XVS 1300, zdjecia, kontakt na priv lub tutaj.

 

pozdro

 

Cyce Cię pieką?

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio taką zmianę sobie szykujesz, czy dla kogoś szukasz??

pzdr

 

Cześć,

 

spokojnie, jeszcze ten sezon na pewno polatam dziewiątką, bo to fajne turystyczne moto.

 

Szukamy czegoś dla kumpla. W dobrym stanie rok 2007-2009.

 

Ogólnie dzięki za troskę, melduję że wszystko ze mną orajt :biggrin:

 

Oferta nadal aktualna i jak najbardziej poważna, jak ktoś ma jakieś konkretne namiary dawać do mnie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cześć,

 

spokojnie, jeszcze ten sezon na pewno polatam dziewiątką, bo to fajne turystyczne moto.

 

Szukamy czegoś dla kumpla. W dobrym stanie rok 2007-2009.

 

Ogólnie dzięki za troskę, melduję że wszystko ze mną orajt :biggrin:

 

Oferta nadal aktualna i jak najbardziej poważna, jak ktoś ma jakieś konkretne namiary dawać do mnie.

 

Pozdro

 

Aha, to się uspokoiłem :)

A może zadzwoń proszę do Darka do Motorowni po niedzieli, mieliśmy dostawę motocykli, coś prawie 30 sztuk, głównie czopków, może tam jest jakaś xvs, nie pamiętam teraz niestety. Roczniki właśnie 07-09 głównie przypłynęły...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...