Skocz do zawartości

Katalogi Części do Japońskich moto


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to tez normalny sklep internetowy który wysyła bez problemu do Europy.Przykład z brzegu : półpanewka na czop wału korbowego do F4i 2004 ~25zł :bigrazz: .Jak sie wyśle przy pomocy Polonez Parcel service to mozna miec oryginalne klamoty w zajebiście niskiej cenie.

Wystarczy zagadac i miec karte kredytowa typu pre-paid.

Enjoy.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do tych katalogów zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie są podane nr. poszczególnych części w sumie większość zgadza się z rożnymi modelami na przestrzeni lat i różnicy pojemności czy mogę się sugerować tymi nr. dobierając części do mojego moto?? ( przykład mam do zakupu linkę sprzęgła z kawasaki klr 650 patrzyłem na tej stronce nr są identyczne w sumie wygląd również jednak zastanawia mnie długość linki w tych rożnych modelach)

Patrzyłem aby porównać uszczelki są rożne otwory a nr dalej te same... natomiast inne części są identyczne i maja takie same nr.

nie bardzo kojarzę o co chodzi w tym wszystkim może ktoś podpowie o co chodzi??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numery katalogowe (w katalogach fabrycznych) są przyporządkowane konkretnie jakiemuś elementowi

producenci świadomie stosują (w miarę możliwości oczywiście) identyczne elementy dla różnych konstrukcji już w fazie projektu (unifikacja) aby obniżyć koszty produkcji

mogą to być np. właśnie linki, łożyska, osprzęt kierownicy, elementy elektroniczne, elementy przeniesienia napędu itp

co od numerów w katalogach firm, które zajmują się handlem częściami nie miałbym stuprocentowego zaufania

 

czasem może się zdarzyć że np. komplet uszczelek może zawierać więcej uszczelek niż potrzeba dla danego modelu, ponieważ zawiera jeszcze jakąś uszczelkę, która pasuje do czegoś innego a u Ciebie nie występuje

a jeśli chodzi o obrazki na stronie firmy sprzedającej części, mogą to być tylko rysunki przykładowe nie oddające rzeczywistego wyglądu danego elementu

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...