Skocz do zawartości

Na pohybel kamizelkom- nowy filmik Street an Dirt!


qba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak to o co?Buraki(znaczy "bohaterowie") są dumni że konia spłoszyli swoim pierdzącym wydechem :banghead:

yyy, nie zwróciłeś uwagi że napisałem "koń jak i właściciel byli średnio zadowoleni smile.gif czego im się nie dziwię"

 

nikt nie chciał konia wystraszyc, po prostu kumpel jechał obok niego i się zwierze trochę spłoszyło, uskakując na bok. nic wielkiego się na szczęście nie stało. nikt się nie jara tym. tak samo by się zapewne wystarszył jak by na dwóch kołach motocykl przejechał obok niego.

 

skoro właściciel jeździ takim koniem w ruchu ulicznym, to powinien on byc przyzwyczajony do podobnych dźwięków. to że przejeżdzam motocyklem obok zwierzęcia które nie potrafi odpowiednio reagowac na jezdni, to już nie moja wina. poza tym akurat u tego kumpla wydech jest mega cichy, niemal jak w serii

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, nie zwróciłeś uwagi że napisałem "koń jak i właściciel byli średnio zadowoleni smile.gif czego im się nie dziwię"

 

nikt nie chciał konia wystraszyc, po prostu kumpel jechał obok niego i się zwierze trochę spłoszyło, uskakując na bok. nic wielkiego się na szczęście nie stało. nikt się nie jara tym. tak samo by się zapewne wystarszył jak by na dwóch kołach motocykl przejechał obok niego.

 

skoro właściciel jeździ takim koniem w ruchu ulicznym, to powinien on byc przyzwyczajony do podobnych dźwięków. to że przejeżdzam motocyklem obok zwierzęcia które nie potrafi odpowiednio reagowac na jezdni, to już nie moja wina. poza tym akurat u tego kumpla wydech jest mega cichy, niemal jak w serii

Widzisz-to się nazywa przewidywanie. Zwierzę to tylko zwierzę-nigdy nie wiesz czego się wystraszy. Dlatego przejeżdzając koło konia czy krowy idącej poboczem zwalniam zawsze na maksa-czy to jadąc samochodem czy motocyklem. Dla własnego bezpieczeństwa, bo nigdy nie wiadomo czy się nie spłoszy. A wtedy możesz mieć nie tylko konia na sumieniu ale i woźnicę albo i auto jadące z naprzeciwka. A dawanie w palnik na kole obok konia świadczy o totalnym braku rozumu. Ciekawe czy jak widzisz jelenia albo dzika stojącego na poboczu też nie hamujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzika stojącego na poboczu

ach te dziki stojące na poboczu :biggrin:

gdzie nie spojrzysz to dzik, tu dzik tam dzik...

ja co wyjadę to juz mi dzik stoi na poboczu :biggrin:

słowo przewodnie nadchodzącego weekendu to DZIK :icon_eek:

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te dziki stojące na poboczu :biggrin:

gdzie nie spojrzysz to dzik, tu dzik tam dzik...

ja co wyjadę to juz mi dzik stoi na poboczu :biggrin:

słowo przewodnie nadchodzącego weekendu to DZIK :icon_eek:

Uważaj żebyś nie zdziczał...do reszty :cool:

 

a kup, przynajmniej będziesz się mniej lansował niż na litrze

 

słuchaj buraku (znaczy bohaterze obrońco uciśnionych), nie wiesz, nie widziałeś, nie oceniaj

Pajacu-własnie widziałem i mi wystarczy. Chcesz poklasku to w przedszkolu pokazuj te swoje cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...