Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Belgu (1x pok 2os w BB + 1x pok 2os w BP) - poki co mam po 1 miejscu wolnym, w pokojach.

2.Drzewulec ( 1x 2os w BP)- Mam wolne miejsce w pokoju. Wspólna Kolacja na TAK

3. Igor - rezerwacje w hotelach BB i BP zrobione, bez żarcia (wymyśli się coś na miejscu)

4. Adu (1 x 2 os. w BP) + wspólna kolacja na TAK

5. oscar (1 x 2 os. w BP) - kogos do pokoju mam nadzieje ze znajde

6. Sadek (+toliveistodie) (BB i BP zaklepane, piszemy się na wspólną kolację)

7. toliveistodie (+Sadek) (BB i BP zaklepane, piszemy się na wspólną kolację)

8. Kubuś + Emilia (BB i BP, chętni na wspólną kolację)

9. mario33 - w BB coś się znajdzie, w BP (1x1os - bo chrapię ) (wspólna kolacja TAK)

10. Szuberto BB Ziad, BP gdzie indziej, wspólna kolacja TAK,

11. Yamahala BB Ziad, BP gdzie indziej, wspólna kolacja TAK,

12 Marina - zarezerwowane

13. Arturo vel ElViajero - BB ZIAD, BP gdzie indziej, wspólne kolacyja jak najbardziej smile.gif

14. grucha_75 - BB ZIAD, BP Montechristo (oba zaklepane). Wspolna kolacja - TAK (byle nie watrobka icon_evil.gif )

15. brat gruchy_75 (niezrzeszony) - BB ZIAD, BP Montechristo (oba zaklepane). Wspolna kolacja - TAK (byle nie watrobka icon_evil.gif )

16. Kamandir

17. Kamandirowa, czyli moja żona Zofia icon_biggrin.gif

18. Majek

19. Majkowa, czyli prawdziwa policjantka z WRD

20. ajriszkofi

21. Kiler - jako że pokoje są 2 osobowe poszukuje kogoś kto ma wolne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - Adu widzialas do ktorej grupy predkosciowej sie zapisalas???

 

Misiu kolorowy - ja nie od dziś jeżdżę ;) A to że jestem babą - nie znaczy, że jeżdżę gorzej od Ciebie ;)

Jestem świadoma swojej grupy - w końcu nie bez powodu jestem Prezesem Grupy Turbo (to dla wtajemniczonych :icon_razz: )

 

 

Widziała :icon_biggrin: Nie bój bidy, niejednego chłopa objedzie, bo ma zapas mocy dzięki umiejętności całkowitego schowania się za owiewką i niedowadze. GS500 pod Adu latał niczym dobrze wyregulowane "jajko" :icon_twisted:

 

Dzięki Tomasz :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie łączyć rejsu z wycieczką z przewodnikiem. Na statkach wycieczkowych są słuchawki z tłumaczeniem w 30 językach. Mam nadzieję, że jest wśród nich polski :buttrock: . Polecełbym pierwszy nocny rejs o 19.30 - podobno super zobaczyć zachód słońca (19.44 - sprawdziłem :)) i potem powoli "zapalającą się" nocną panoramę Budapesztu.

Więcej wiadomości:

http://www.perfecttoursbudapest.com/danube-guiding.php

 

Poza tym, to byłby fajny wstęp do nocnego "podbicia" Budapesztu przez MotoLachów, tudzież MotoLachonki :biggrin: - stąd proponuję 22.04 co by na koń nie wsiadać nazajutrz :).

 

Reasumując proponowany program:

22.04 - przyjazd + kolacja ok 18.00 - Montechristo, 19.44 rejs, po rejsie budapeszteńskie wariacje niekoniecznie Liszta :wink:

23.04 - ok południa, no może od 11.00 - zwiedzanie z przewodnikiem - do 17-18.

23.04 od 18.00 zajęcia w podgrupach :icon_evil:

 

Słabym punktem może być zdążenie na rejs po kolacji 22.09 - statki wypływają z centrum.

 

Yntualnie program wieczorny z 22.04 można przełożyć na 23.04,

a z 23.04. na 22.04

 

To jak?

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu kolorowy - ja nie od dziś jeżdżę ;) A to że jestem babą - nie znaczy, że jeżdżę gorzej od Ciebie ;)

Jestem świadoma swojej grupy - w końcu nie bez powodu jestem Prezesem Grupy Turbo (to dla wtajemniczonych :icon_razz: )

Kochanie moje najsłodsze. Moja uwaga nie wynikała w żadnym wypadku z twojej płci czy braku wiary w twoje doświadczenie. Wierzę, że jeździsz od dłuższego czasu i sprzęt na pewno ogarniasz ode mnie lepiej (bo ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem świeżakiem i dopiero 1 sezon jeżdżę). Moje obawy wynikały ze sprzętu jaki masz w profilu wpisany, aczkolwiek wierzę, że objedziesz mnie nim 10 razy. Z góry mówię, że nie zamierzam się z Toba ścigać czy kłócić. Wrecz przeciwnie - wierzę że dzięki temu wyjazdowi nasze relacje ulegną znacznemu ociepleniu. ;) Całuję gorąco i biję pokłony :notworthy:

 

BTW - kiedy grupa spokojniejsza wyjeżdża z BP? w sobotę czy strzelacie całą trasę na raz w niedzielę?

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Belgu (1x pok 2os w BB + 1x pok 2os w BP) - poki co mam po 1 miejscu wolnym, w pokojach.

2.Drzewulec ( 1x 2os w BP)- Mam wolne miejsce w pokoju. Wspólna Kolacja na TAK

3. Igor - rezerwacje w hotelach BB i BP zrobione, bez żarcia (wymyśli się coś na miejscu)

4. Adu (1 x 2 os. w BP) + wspólna kolacja na TAK

5. oscar (1 x 2 os. w BP) - kogos do pokoju mam nadzieje ze znajde

6. Sadek (+toliveistodie) (BB i BP zaklepane, piszemy się na wspólną kolację)

7. toliveistodie (+Sadek) (BB i BP zaklepane, piszemy się na wspólną kolację)

8. Kubuś + Emilia (BB i BP, chętni na wspólną kolację)

9. mario33 - w BB coś się znajdzie, w BP (1x1os - bo chrapię ) (wspólna kolacja TAK)

10. Szuberto BB Ziad, BP gdzie indziej, wspólna kolacja TAK,

11. Yamahala BB Ziad, BP gdzie indziej, wspólna kolacja TAK,

12 Marina - zarezerwowane

13. Arturo vel ElViajero - BB ZIAD, BP gdzie indziej, wspólne kolacyja jak najbardziej smile.gif

14. grucha_75 - BB ZIAD, BP Montechristo (oba zaklepane). Wspolna kolacja - TAK (byle nie watrobka icon_evil.gif )

15. brat gruchy_75 (niezrzeszony) - BB ZIAD, BP Montechristo (oba zaklepane). Wspolna kolacja - TAK (byle nie watrobka icon_evil.gif )

16. Kamandir

17. Kamandirowa, czyli moja żona Zofia icon_biggrin.gif

18. Majek

19. Majkowa, czyli prawdziwa policjantka z WRD

20. ajriszkofi

21. Kiler - jako że pokoje są 2 osobowe poszukuje kogoś kto ma wolne miejsce

22. Yuby, wierzę że ktoś mnie przygarnie.

23. zibixx do przygarniecia (nie chrapię) -dużo gadam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście uwzględnię jakiś plus minus 5 osób.

Dobrze kombinujesz. :clap:

Nie sądzę, żeby knajpa miała tylko tyle żarcia, ile zasygnalizujesz. Wchodzę w kolację po przyjeździe.

:icon_twisted:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie tez sie na kolacje pisze. Nie wiedzialem ze jest obowiazek oficjalnego meldunku.

 

To wyjezdzacie w sobote i noc z soboty na niedziele znow w BB spicie? Bo juz nic nie rozumiem.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...