Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla porządku, chyba nikogo nie pominąłem:

 

100-140 km/h:

1. Kamandir - delikatny jestem, więc pod dachem

2. Kamandirowa - tfardzielka, ale zagonię pod dach.

3. Grzesiek78 - dach, ale namiot tez da rade

4. -lisio- - nocleg - pod dachem (ale dostosuję się)

5. Igor - wykwintność na styku z luksusem, z widokiem na morze

6. Artik523 - nocleg-pod dachem

7. Kojot-Dach,ale się dostosuję

8. Arturo vel ElViajero - hotel (ale jak wyżej)

9. Sadek - pod dachem

10. Sadkowy Plecak j.w.

11. cezsek - nocleg - pod dachem (ale dostosuję się)

12. Tango - nocleg pod dachem

13. Asia j.w.

14. Marina - pod dachem

15. ajrisz - pod dachem. Jadę niezależnie od terminu, bo urlopy mnie nie obowiązują

16. Jabbar – chętnie pod dachem ale w razie czego dam radę pod gwiazdami

17. drzewulec - dach ale się dostosuję

18. Gladius - dach, ale namiotem też nie pogardze

19. Maro78 - pod dachem

20. Ania - tak jak Maro78

21. Endrju - pod dachem

22. G_onzo - pod dachem

23. Topolevsky - pod gołym niebem przy płomieniach ogniska, ewentualnie wigwam

24. Pierwoszów

25. Marcysiek

26. Horoś - z propozycją utworzenia grupy 120-160

27. Gosia jw.

28. Belgu (pod dachem)

29. mario33 - dach - (mogę zamykać w tej gdzie Spławik prowadzi - złoty piętnaście średnio )

30. Niunia - nocleg pod dachem (ale jak wyżej....) i od razu piszemy się na wypad do Opery...

31. mla j.w.

32. DrSpławik - hotel *** + gym fitness and spa, nie dostosuje się do nikogo tylko wszyscy do mnie

33. Nofik - pod dachem

34. Sarar - pod dachem

35. Alicja - pod dachem (na jednym moto z Sarar)

36. Marcin_białystok - nocleg pod dachem

37. Mars"s - pod dachem ale dostosuje się.

38. A 3 Ridah - namiot lub pod dachem, dostosuję się.

39. Kumpel bez nicka (musi wymyśleć), ale z XJR - pod dachem.

40. Radzieckii nocleg mi obojętny, bo jadę solo ;-)

41. Szuberto, namiocik w razie co jest na motongu.

42. Yamahala, namiocik Szubertowi postawi smile.gif)

43. Speedhorse - pod dachem, ale dostosuję się

 

140-180 km/h:

1. Klaudio - nocleg - hotel (ale jak wyżej)

2. Oscar - dach raczej, ale jak nie bedzie wyjscia to i namiot sie postawi

3. Yuby - człowiek renesansu. Mam nadzieje że będziemy powoli jechać, i mi żona pozwoli. (Dach)

4. Jbpsp (Jaro) - hotel (ale dostosuję się do innych )

5. Kiler jak narazie tu jest mniej ludzi więc wolę ta ale jak znam życie do czasu wyjazdu będzie jeszcze 10000000000 przetasowań

6. zibixx nocleg -hotel, ale dostosuje się do innych

7.Jerzyk7, pod dachem, wyjazd z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Djecezja została podjęta. Jak napisała Alina vel Astarte vel Miklasowa, walimy do Bielska-Białej

:icon_arrow:

Ja bym wam proponowała nocleg w Bielsku - Białej. Nocleg można zarezerwować pod Szyndzielnią (skąd dla chętnych rano 10 minut do kolejki gondolowej na Szyndzielnię):

HOTEL ZIAD

Ceny niskie, miejsc dużo, standard **.

 

(...)

Piszę się do grupy pycącej :crossy: :icon_razz: .

Trzymamy kciuki za komfort jazdy puszką :smile:

 

Argumienty:

- jedziemy z Warszawy droga dwujezdniową, co w przypadku jazdy bandą jest bezpieczniejsze, nie ma zwiększonego ryzyka przy wyprzedazniu grupy przez auta,

- trasa jest prosta i trudno się zgubić,

- lokal noclegowy oferuje wystarczający standard, jak na miejsce do jednorazowego noclegu,

- ceny są akceptowalne i w pokojach wystepują łazienki.

Ja zarezerwowałem sobie jeden pokój czteroosobowy. Każdy uczestnik wyjazdu, każda podgrupa rezerwuje samodzielnie.

 

Co do dalszej trasy:

- na Słowację wjeżdżamy w Korbielowie, i dalej dzida na Węgry,

- z Warszawy ruszamy jednak wcześniej niż było planowane, czyli o 16.00,

- zbiórka w Jankach - NOWA LOKALIZACJA - Centrum Handlowe Janki, parking, okolice wyjazdu na Katowicką,

- grupy maks. dziesięciomotocyklowe,

- funkcyjnych wyznaczymy na odprawie.

 

Pozostało namierzyć nocleg pod Budapesztem, ino blisko i żeby autobus był do miasta.

 

Spocznij!!!

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o umieszczenie w takim razie w pierwszym poscie i tutaj dokladnej daty wyjazdu i powrotu, skoro juz godzinami konkretnymi operujemy.

 

Jak przez B-B jedziemy to moze przy okazji przeglad sobie tam zrobie...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Ziad, :bigrazz: Klimaty PRL-owskie, sądząc po zdjęciach :biggrin:

Przebieg trasy:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...418&ie=UTF8&z=6

 

A może pokoje w Budapeszcie także każdy zarezerwuje samodzielnie ? Fakt, rozpuścimy się po mieście jak dziadowski bicz.

Bo jak na razie nie ma chętnych żeby to zorganizować, zebrać fundusze, a czasu coraz mniej.

 

Chyba że, za pośrednictwem biura podróży Sun Club (prośba do Belgu), udało by się zarezerwować pokoje. Łatwiej zebrać pieniądz i pewność profesjonalnego i uczciwego podejścia do sprawy.

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Djecezja została podjęta. Jak napisała Alina vel Astarte vel Miklasowa, walimy do Bielska-Białej

:icon_arrow:

Trzymamy kciuki za komfort jazdy puszką :smile:

 

Argumienty:

- jedziemy z Warszawy droga dwujezdniową, co w przypadku jazdy bandą jest bezpieczniejsze, nie ma zwiększonego ryzyka przy wyprzedazniu grupy przez auta,

- trasa jest prosta i trudno się zgubić,

- lokal noclegowy oferuje wystarczający standard, jak na miejsce do jednorazowego noclegu,

- ceny są akceptowalne i w pokojach wystepują łazienki.

Ja zarezerwowałem sobie jeden pokój czteroosobowy. Każdy uczestnik wyjazdu, każda podgrupa rezerwuje samodzielnie.

 

Co do dalszej trasy:

- na Słowację wjeżdżamy w Korbielowie, i dalej dzida na Węgry,

- z Warszawy ruszamy jednak wcześniej niż było planowane, czyli o 16.00,

- zbiórka w Jankach - NOWA LOKALIZACJA - Centrum Handlowe Janki, parking, okolice wyjazdu na Katowicką,

- grupy maks. dziesięciomotocyklowe,

- funkcyjnych wyznaczymy na odprawie.

 

Pozostało namierzyć nocleg pod Budapesztem, ino blisko i żeby autobus był do miasta.

 

Spocznij!!!

 

Myślałem, że wypad na Madziara, jest jakoś zorganizowany? Z tego co przeczytałem, każda chorągiew atakuje po swojemu.Czyli pospolite ruszenie. Nic nowego.Poradzim sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale co wy sie tak pilicie

do kwietnia jeszce sporo czasu

i podejrzewam ze sporo osob sie jeszce wykruszy z tych LIST

wiec poco je teraz powtarzacie zawalajac temat ..........

poczekajmy do konca marca lub poczatku kwietnia i wtedy bedzie mozna tworzyc liste faktycznie chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Djecezja została podjęta. Jak napisała Alina vel Astarte vel Miklasowa, walimy do Bielska-Białej

 

Skoro decyzja została podjęta to może właśnie Bielsko Biała niech będzie punktem zbornym dla chorągwi spoza Warszawy, a z stamtąd wszyscy po przegrupowaniu ruszymy na Budapeszt.

Dobrym pomysłem jest również wpłata bezpośrednio do wskazanego hotelu, a może z Budapesztem zrobić tak samo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Budapeszcie jest kilka Ibisów (a więc standard znany) w cenie ok. 80-90 EUR za 2 noce za pokój 2-osobowy (np. w Ibis Aero - 42 EUR za pokój za 1 noc). Chyba najlepiej byłoby, żeby każdy sam sobie zrobił rezerwację w hotelu wyznaczonym przez Pana Kerownika, znaczy się Kamandira.

:icon_twisted:

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel zaproponowany przez Igora jest dla mnie ok.

Dla grupy z pod znaku "stusia pedziwiatra" proponuje nastepnujacy plan:

Wyjezdzamy w piatek rano. Zapier... prosto do Budapesztu. Jedziemy >160km/h. Wieczorem dojezdzamy do Buda i 2 dni impreza. Powrot w niedziele (wieczorem w domu).

850km w jedna strone. Co wy na to?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibis Aero to był tylko przykład. Jako, że przyjedziemy z północy, bardziej odpowiednia byłaby lokalizacja B lub F.

Znalazłem jeszcze takie cudo. Albo takie - na łódce. Ale w tym podobno nie wszystkie okna się otwierają i capi wilgocią.

Zapewne te i inne hotele da się też wyszukac bezpośrednio a nie przez pośredników.

Jest sporo stron z hotelami w Budapeszcie i coś ciekawego można wygrzebać.

:icon_twisted:

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZIAD-zie jestem spalony...

Trzeci raz mnie nie przyjmą...

Coś ty tam nawywijał cezsek :icon_razz: ... Gerard, Barył i Pietra (znani ze swojego spokojnego charakteru) spali tam po moim weselu, ale chyba byli tak zmęczeni zabawą :flesje: :icon_eek: , że żadnych skarg nie wniesiono :icon_twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar, gadałem z Tomkiem. Oni jadą w środę, my możemy w czwartek z samego rana i dojedziemy na obiad do Budapesztu.

Plan jest dobry. Jeszcze zobacze jak z moim ulopem.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar, gadałem z Tomkiem. Oni jadą w środę, my możemy w czwartek z samego rana i dojedziemy na obiad do Budapesztu.

Jako, że dopisałem sie do waszej grupy to lecimy w czwartek. Tylko o której planujecie wyjechac? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...