Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz Endrju Star zaraz zostanie pozbawiony stopnia, jak się nie nauczy po polsku pisać i za gramanicę nie pojedzie, bo fstydu narobi!

Termin... Musimy wziąc pod uwagę Wielkanoc i imprezę w Grodnie na Białorusi, która także mnie interesuje, a Was także może zainteresować.

Stawiam na środę 21 kwietnia. Taki termin pozwoli dojśc do siebie po świętach, a nie koliduje z imprezą białoruską - majówka.

Majek i reszta, rusza z Warszawy o świcie w czwartek 22 IV i łapie nas w Krakowie.

 

Podziały ról i obowiązków:

Podobno Klaudiusz będzie maturę zdawał, więc się będzie uczył, zatem jedzie w choragwi abstynentów. :icon_eek:

Barył poprowadzi chorągiew babską lekką, to cos sobie znajdzie. :smile:

Gerard i Wojtasik będą tłumaczyć z węgierskiego i odwrotnie. :lalag:

Endrju Star zajmie się kulturą i oświatą na wyjeździe - muzea, parki, inne atrakcje. :eek:

Igor porwie statek na Dunaju i się brykniemy. :clap:

 

Co Wy na to?

 

HKK

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba, dobra organizacja to podstawa!!! Jak na razie nie mamy* zbyt szczegółowych planów, a propozycja zaczyna wyglądać ciekawie, więc powoli możemy zapewniać o naszej partycypacji.

 

*Ja, czyli Sadek i Monika, czyli Sadkowa**

** Na upartego to już pojedzie z prawem jazdy w kieszeni(tutaj ;) do Tomka), ale najprawdopodobniej jako plecaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilno było wypass, z chęcią powtórzyłbym to doświadczenie :buttrock:

Czy ktoś z chorągwi warmińsko-mazurskiej jechałby jeszcze na tą wyprawe?

Bede obserwował temat:D

 

Logistyka jak zwykle na wysokim jeneralskim poziomie Tomku :buttrock:

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się "pospolite ruszenie" :crossy: :crossy: :crossy: :biggrin:

Trza się zacząć uczyć wungierskiego, co by nie mieć problemu przy kontaktach z tamtejszymi dziewkami :bigrazz:

 

Na naukę nigdy nie jest za późno http://www.youtube.com/watch?v=gx4Dog7a2r8 :biggrin:

 

 

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Mam namierzone:

- Muzeum Motoryzacji w Budapeszcie - węgierskie motocykle, autobusy i... samochody :icon_eek:

- Muzeum Faszyzmu i Komunizmu - w tym ekspozycja poświęcona wydarzeniom '56,

- rzekę Dunaj - jej przebieg pokrywa się z lokalizacją Budapesztu, więc nie trzeba będzie szukać...

- tor Hungaroring - warto podjechać i oblókać gdy nie ma gawiedzi, na wypadek wyjazdu na MotoGP lub Kubicę.

 

:icon_arrow: Co do Krakowa, to Spławik i reszta Krakusów są proszeni o namierzenie lokalizacji mety, gdzie dadzą łóżko i motór będzie gdzie zamknąć na noc.

Kraków będzie miejscem zbiórki chorągwi spoza Mazowsza.

 

Co do kwestii technicznych wyjazdu:

- w maszynie przed wyjazdem sprawdzamy stan: opon, zestawu napędowego, płynów, linek, napięcie ładowania, umocowanie stelaża na ramie i kufrów w stelażach,

- zaopatrujemy się w ubezpieczenie zdrowotne na czas wyjazdu, kóre kosztuje grosze na pięć dni,

- "zielona karta" nie jest potrzebna,

- zabieramy ze sobą: kołki do opon lub spray, łatki do dętek i łyżki (ci, którzy jeżdżą na dętkach), zapasowe żarówki :icon_idea: klamki, oraz narzędzia do ich wymiany.

 

Igor ma opracować plan porwania statku, co bedzie o tyle łatwiejsze, że Dunaj płynie obecnie przez Budapeszt :icon_biggrin:

 

Rezerwiści wypraw na Wilno, Grodno i Lwów, mają pierwszeństwo w opracowywaniu haseł do gry w kalambury :clap:

 

Wątpliwości w kwestii zwrotów grzecznościowych po węgiersku, proszę kierować do Prezydium grupy EKG, gdzie mimo wpływów akcentu portugalskiego, każdy otrzyma satysfakcjonującąq poradę :flesje:

 

Korepetycje z przedmiotu "podryw na wyjeździe", dla początkujących uczestników wyjazdu, prowadzi Rebel z Baryłem. Zaliczenia u Andrzeja Gwiazdy :lalag:

 

Prędkość przelotową dla danej grupy ustalimy na zbiórce, po okresleniu składu grupy i stopnia samodzielności/gamoniowatości :rolleyes:

 

Miejscem zbiórki dla Chorągwi Mazowieckiej, będzie McDonald w Jankach, przy szosie krakowskiej.

 

HKK

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszę d.pę, ruszę Afrykę...

 

Nie dziękować, nie spazmować, nie zabiegać o autografy i żyrowanie pożyczek.

 

Kto pojedzie w mojej podgrupie może nie zobaczy Góry Gellerta ale na pewno pozna miejscowe kelnerki.

Mogę poprowadzić "Grupę 115".

 

Mario, do Ciebie apeluję osobiście - zmień sobie i nie tylko sobie plany na kwiecień i powoli zacznij się pakować.

Klaudio jak po węgiersku będzie "raz wodkas, raz kolas"?

 

:bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Mam pomysł na drogę powrotną. Otóż można wracając zajechac do Bochni i zejść pod ziemię, soli nazbierać. Alternatywą jest Muzeum Browarnictwa w rzeczonym mieście i ładny rynek.

Natomiat niedziela 25 kwietnia jest dniem święcenia motocykli na Jasnej Górze, co daje pretekst do wizyty w Częstochowie.

Czyli:

- środa wieczorem wyjazd z Warszawy do Krakowa :crossy:

- czwartek rano zbiórka chorągwi i wyjazd do Budapesztu :crossy:

- czwartek w południe zajęcie Budapesztu i rozpoczęcie turystyki pieszej :flesje:

- piątek od rana do wieczora turystyka piesza :flesje:

- sobota rano wyjazd do Bochni: kopalnia :eek: muzeum :icon_eek: nocleg :cool:

- niedziela rano msza na Jasnej Górze,

- niedziela po mszy rozjazd do domów :notworthy:

 

Czekam na wnioski i propozycje.

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...