Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam pytanie, bo studiuję strony ale nie moge znaleźć informacji. Problem z drugim biegiem w Rocketach dotyczy konkretnych roczników, czy wszystkich.

Oglądam kilka i każdy zarzeka się, że nie ma problemu,. a nie chciałbym się zdziwić na kilka tysi :)

Z tego co wiem problem ten dotyczył niektórych motocykli z vinem do numeru 337294. Potem został poprawiony, Triumph wydał kit naprawczy, w którym między innymi była poprawiona dwójka. Zaznaczam problem dotyczył niektórych motocykli, ja akurat musiałem naprawiać dwójkę jednak nie jest to tak drogie i skomplikowane jak się wydaje. W W-wie jest koleś, który bez problemu ogarnia takie naprawy.

Edytowane przez ArturM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem problem ten dotyczył niektórych motocykli z vinem do numeru 337294. Potem został poprawiony, Triumph wydał kit naprawczy, w którym między innymi była poprawiona dwójka. Zaznaczam problem dotyczył niektórych motocykli, ja akurat musiałem naprawiać dwójkę jednak nie jest to tak drogie i skomplikowane jak się wydaje. W W-wie jest koleś, który bez problemu ogarnia takie naprawy.

Dzięki Artur za podpowiedź.

Zatem szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi z Anglii.

Rozumiem, że mieszkasz w Anglii na stałe. Czy może będziesz w Polsce jakoś w wakacje?

Myślę o tym zlocie w sierpniu. Jednak. Jak mi się uda namówić kumpla to w jakimś wariancie fajnie byłoby taki zlot zaliczyć.

Edytowane przez socgrz1252

G.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navigator dzięki! Rzuciłem wszystko i dzięki serwisówce kabel do telefonu położony pod bakiem - 2h wg instrukcji tłumacza mnie tyko 2 lewe ręce. Btw ostatni raz używałem kijka do podtrzymania "maski" w polonezie ojca :). Ten maszt do podtrzymania baku trochę mnie zaskoczył :)

 

 

Grendel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navigator dzięki! Rzuciłem wszystko i dzięki serwisówce kabel do telefonu położony pod bakiem - 2h wg instrukcji tłumacza mnie tyko 2 lewe ręce. Btw ostatni raz używałem kijka do podtrzymania "maski" w polonezie ojca :). Ten maszt do podtrzymania baku trochę mnie zaskoczył :)

 

 

Grendel

Gratuluję☺☺☺

 

To gdzie jedziesz w BC? Masz jakiś plan?

G.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi z Anglii.

Rozumiem, że mieszkasz w Anglii na stałe. Czy może będziesz w Polsce jakoś w wakacje?

Myślę o tym zlocie w sierpniu. Jednak. Jak mi się uda namówić kumpla to w jakimś wariancie fajnie byłoby taki zlot zaliczyć.

 

Siema socgrz1252 , sorki. Nie bywam tu za czesto, mieszkam na stale w uk, niestety w tym roku nie bede w PL. Z motocyklami nie bedzie problemu, podam Ci adres I je odbiore.a nie lepiej na kolach? Czekam na wiadomosc od kumpla, jesli sie wszystko pouklada to leci Rocketem na zlot I przy okazjI PRZED promem dolaczy do niego jeden znajomy Z FRANCJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema socgrz1252 , sorki. Nie bywam tu za czesto, mieszkam na stale w uk, niestety w tym roku nie bede w PL. Z motocyklami nie bedzie problemu, podam Ci adres I je odbiore.a nie lepiej na kolach? Czekam na wiadomosc od kumpla, jesli sie wszystko pouklada to leci Rocketem na zlot I przy okazjI PRZED promem dolaczy do niego jeden znajomy Z FRANCJI.

Jeżeli ktoś leci z Polski na kołach... to muszę wziąć dłuższy urlop i jechać poza autostradami. Coś innego zobaczyć niż ekrany☺😊😀. Ze 4 dni w 1 stronę ☺😊😊 Czy możeś dać swój nr telefonu czy kontakt Facebook, jeśli użytkujesz? Na priv na przykład. Będzie prościej. Dążyć tematu na tym forum nie ma sensu, jak widzisz...

Edytowane przez socgrz1252

G.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś leci z Polski na kołach... to muszę wziąć dłuższy urlop i jechać poza autostradami. Coś innego zobaczyć niż ekrany☺. Ze 4 dni w 1 stronę ☺ Czy możeś dać swój nr telefonu czy kontakt Facebook, jeśli użytkujesz? Na priv na przykład. Będzie prościej. Dążyć tematu na tym forum nie ma sensu, jak widzisz...

 

4 dni ☺wystarczy na przelot przez Alpy ☺polecam, , kontakt wyslalem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...