Skocz do zawartości

Rajd Pałuk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

CRASH

Jeśli chcecie przywieźć sprzęty na przyczepkach to samochody można zostawić u mnie . Mieszkam 800 metrów od miejsca startu . Teren zamknięty i pilnie strzeżony przez psy i moją żonę :biggrin: . A w niedzielę wrócimy razem krótszą trasą , oczywiście szutrową !

 

Prawdopodobnie tak przyjedzie kilka osób z Trójmiasta :buttrock:

 

Dzięki kogutnatrajce za propozycje , dwóch już nas jest co na pewno przyjedziemy , być może będzie jeszcze trzeci .Pewne też jest że na przyczepie konie będziemy wlekli, i chętnie skorzystamy z gościnności , muszę jeszcze rezerwacje noclegów zrobić .Bliżej terminu imprezy ponownie się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To się dopisałem i domek klepnięty, jak na razie jest nas dwóch do tego domku na mecie ,czyli mamy 4 miejsca wolne jeszcze.Kogut z opisu wynika że ok. 200km będzie do przejechania , nie dam rady przelecieć takiego dystansu na jednym baku moja drz-tą , będzie możliwość zatankować gdzieś na trasie czy montować sobie uchwyt na karnisterek :icon_rolleyes: ?A tak na marginesie to już ponad setka typa się zdeklarowała na start,dobrze jest :buttrock: .

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych , którzy przywiozą sprzęty na przyczepkach !

Trasa powrotna ma około 75 kilometrów , również na maxa szutrami . Wracamy w niedzielę około południa , wszyscy razem . Robię za przewodnika stada :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam serdecznie :flesje: . Mam pytanie czy była by możliwość nakreślenia przebiegu trasy na mapce np:Google Earth. Oczywiście przybliżony :icon_mrgreen: zarys tej trasy tak żeby +/- mieć jakieś pojęcie. Pozdrawiam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na googlach nie ma 90% dróg jakimi pojedziemy . Zresztą start i metę , najkrótszą trasą dzieli około 70 kilometrów . A my ją tak urozmaiciliśmy . że wyszło 170 kilometrów :icon_mrgreen:

Na stronie głownej rajdu jest zaznaczone miejsce startu i mety . Reszta pozostaje tajemnicą ;)

Edytowane przez kogutnatrajce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dajcie sie mentom ze szczecina , oproznia miejscowe monopole i rozdziewicza ? 13- tki :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...