Skocz do zawartości

Rajd Pałuk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No dobra , nie będę ściemniał :wink: Przygotowaliśmy alternatywę dla Rajdu Zgniłej Pyry . Jako że w naszym regionie nie ma takich imprez , postanowiliśmy zmierzyć się z tematem . Postaraliśmy się przygotować imprezę tak , jak byśmy sami chcieli być ugoszczeni . Trasa jest "lajtowa" , choć w kilku miejscach są niespodzianki które wycisną z Was trochę potu ;) . Po przejechaniu blisko 200 kilometrów ,poza asfaltem , będzie czekać na nas ośrodek , na którym szykuje się sroga impreza ;) . Warto chyba przy czymś mocniejszym , podzielić się wrażeniami z trasy :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie . Nie tym razem . Nie jesteśmy w stanie przygotować imprezy z takim rozmachem . Ale jeśli ta imprezka się uda to kolejna będzie już z pewnością w dwu wersjach , dla wszystkich .

A teraz oficjalnie ;)

Witajcie ! Mam na imię Andrzej i jestem współorganizatorem rajdu . Przygotowaliśmy dla Was blisko 200 kilometrów trasy , którą pokonamy wg itinera ( jeśli ktoś ma roadbooka , dostanie rozpiskę na taśmie ) . Trasa wiedzie głównie poza asfaltem , drogami szutrowymi i polnymi . Na mecie czekać na Was będzie ognisko z kiełbaskami , knajpa i komfortowo urządzone domki !

Mamy nadzieję , że impreza dorówna Rajdowi Zgniłej Pyry , choć w tej edycji przygotowaliśmy tylko trasę offroad .

Impreza jest raczej lajtowa , jeśli ktoś się spodziewa Dakaru lub Transgothiki , może poczuć się zawiedziony . Zamysłem naszym było jednak aby traskę pokonać rekreacyjnie , w towarzystwie znajomych , którzy pomogą na odcinkach "niespodziankach"

Jeśli ktoś z Was był na Pyrze z pewnością się nie zawiedzie !

Pozdrawiam i .....do zobaczyska !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze znow cos sie dzieje w Bydgoszczy - uczestnicy nie chcacy norac sie w blocie i piachu moga przeciez na wlasna reke szukac objazdow a przy okazji poznac troche okolice.

Napisz prosze gdzie przewidziana jest meta i zakonczenie rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Około 10-15 kilometrów , w odcinkach maksymalnie dwukilometrowych . Musiałbym dokładnie policzyć .

 

A podziękował Ci dobry człowieku :notworthy: , zapytałem bo z ziomalem mamy zamiar podjechać na tą dobrze zapowiadającą się imprezkę :buttrock: .Latamy na kostce , bez homologacji , a ta jak wiemy nie trawi szybkich i długich przelotów po czarnym.W przeciągu dwóch najbliższych tygodni będę wiedział czy Was odwiedzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRASH

Jeśli chcecie przywieźć sprzęty na przyczepkach to samochody można zostawić u mnie . Mieszkam 800 metrów od miejsca startu . Teren zamknięty i pilnie strzeżony przez psy i moją żonę :biggrin: . A w niedzielę wrócimy razem krótszą trasą , oczywiście szutrową !

 

Prawdopodobnie tak przyjedzie kilka osób z Trójmiasta :buttrock:

Edytowane przez kogutnatrajce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...