Skocz do zawartości

kask jaki? - gdzie kupic w rzeszowie?


Rekomendowane odpowiedzi

skoro latasz GSem to nie wiem czy XR to dobry pomysł

 

Dlaczego?

 

Co do promocji, to wczoraj przeglądałem oferty na alledrogo i musze przyznać, że można wyrwać tego szoja już ok 800-900 zł (nowy!!!). I wcale nie ma kosmicznych rozmiarów, raczej normalne, najczęstsze. Warto popatrzeć, myśle, że to dobry czas na zakup :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest kask raczej na ściga, jest dosyć głośny, a jego główną zaletą to aerodynamika

 

Jest przede wszystkim bezpieczny. To, że jest aerodynamiczny, to też zaleta nawet w przypadku użytkowania go na GSie. Poza tym nie wiem jak w 1000, ale miałem okazje jeździć w starszej wersji xr 800 i miałem wrażenie, że mam słoik na głowie. Nigdy nie miałem tak cichego nocnika na głowie. Jeśli możliwości pozwalają, to jak najbardziej brać i sie cieszyć :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary!

Shoei XR 1000 to zajebisty kask. Znajdziesz go na allegro w tej chwili w cenie poniżej 1000zł nowy.

LINK

 

Jeśli tylko znajdziesz rozmiar, koniecznie przymierzając wcześniej i jeśli Ci leży, to bierz bez zastanowienia - nie pożałujesz.

 

Tematów o kaskach jest mnóstwo. Poczytaj opinie użytkowników, skonfrontuj to ze swoimi oczekiwaniami, popatrz na ceny i możliwości przymiarki i działaj. Przecież nikt za Ciebie nie wybierze ;)

 

pozdr

Edytowane przez pitersky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mogę edytować, więc post pod postem.

Mam (czy okazję?) kupić raid II w cenie ~850zł z ebaya UK, i zastanawiam się czy kupić ten kask - i czy opłaca się w tej cenie.

 

Szukałem różnic pomiędzy xr1000 i raid II i znalazłem, że różnią się wagą 50g oraz, tym że rozmiar dopasowuje się przez te "poduszki'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem różnic pomiędzy xr1000 i raid II i znalazłem, że różnią się wagą 50g oraz, tym że rozmiar dopasowuje się przez te "poduszki'.

 

 

Bardzo slabo szukales, poszukaj dalej... :flesje:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przede wszystkim bezpieczny. To, że jest aerodynamiczny, to też zaleta nawet w przypadku użytkowania go na GSie. Poza tym nie wiem jak w 1000, ale miałem okazje jeździć w starszej wersji xr 800 i miałem wrażenie, że mam słoik na głowie. Nigdy nie miałem tak cichego nocnika na głowie. Jeśli możliwości pozwalają, to jak najbardziej brać i sie cieszyć :)

 

pozdr

 

Podobno według Sharpa wcale nie jest taki bezpieczny:

 

http://sharp.direct.gov.uk/search/details/?id=43

 

Możesz kupić jeszcze Sharka:

 

http://sharp.direct.gov.uk/search/details/?id=152

 

Kumpel w nim śmiga i jest super. A w FC Moto mają na wyprzedaży w wyjątkowo super cenie:

 

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...lmets/Shark-RSX

 

Konstrukcja identyczna jak w RSR2 z inną wentylacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...