Skocz do zawartości

Bieszczady wiosna


bigboykr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, jeśli chcielibyśmy więcej pojeździć to można zamiast od razu lecieć na Grybów to zrobić kółko Stary Sącz, Piwniczna, Krynica i Grybów. To dołozy trochę km ale nie na tyle, żeby nie było warto.

 

 

Hmm, jeśli wyjedziemy w piątek rano ;). Trasa rewelacyjna, dobry asfalt i dużo winki. Tyle tylko, że nie wiem czy nie chcemy w tym momencie za dużo na jeden wyjazd.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie obstawiam drugi wariant.

 

wariant pierwszy został zaproponowany w oparciu o pomysł zwiedzenia twierdzy przemyśl, z resztą na moje upierdliwe mamrotanie :icon_twisted:

generalnie chodzi o to, żeby wykorzystać drogę dojazdową na zwiedzenie czegoś ciekawego. w wariancie drugim obstawałbym również przy pomyśle poturystyczenia po drodze: może muzeum ropy naftowej w gorlicach (w bóbrce byliśmy, wolałbym drugie), albo regionalne z wystawą bitwy gorlickiej (?), albo/ też muzeum beksińskiego w sanoku czy tamże skansen, których nie widziałem. albo jeszcze coś co pewnie Ty lepiej znasz ;)

w drodze powrotnej w niedzielę chętnie widziałbym jakąś miłą restauracyjkę...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomna ostatniego wypadu w Bieszczady chciałabym jeszcze jeden temat poruszyć.

Imprezka z symbolicznym piwkiem na miejscu - ok. Ale jeśli w planach jest całonocne chlanie, a później rano wyjazd na nie-calkiem-trzeźwo-ale-jakoś-to-będzie, to ja z miejsca dziękuję.

Ma byc fun z jazdy. Chlac można na miejscy w Krakowie a do domu wracać taryfą.

 

 

 

 

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariant pierwszy został zaproponowany w oparciu o pomysł zwiedzenia twierdzy przemyśl, z resztą na moje upierdliwe mamrotanie :icon_twisted
:

 

Hmm, o tym nie pomyślałem. tzn nie o Twoim upierdliwym mamrotaniu, tylko o twierdzy przemyśl. ;)

Może tylko warto byłoby pomyśleć nad inną trasą do Przemyśla. A4 jakoś mało atrakcyjnie mi się widzi ;)

 

g

eneralnie chodzi o to, żeby wykorzystać drogę dojazdową na zwiedzenie czegoś ciekawego. w wariancie drugim obstawałbym również przy pomyśle poturystyczenia po drodze: może muzeum ropy naftowej w gorlicach (w bóbrce byliśmy, wolałbym drugie), albo regionalne z wystawą bitwy gorlickiej (?), albo/ też muzeum beksińskiego w sanoku czy tamże skansen, których nie widziałem. albo jeszcze coś co pewnie Ty lepiej znasz ;)

 

Jest jeszcze muzeum w Dukli z ciekawą wystawą broni z I i II WŚ. Generalnie pomysł zwiedzenia czegoś mi się podoba.

 

w drodze powrotnej w niedzielę chętnie widziałbym jakąś miłą restauracyjkę...

 

Nie tylko Ty ;)

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knajpka w drodze powrotnej konieczna. w sumie nam zejdzie cały dzień na powrót :)

Muzeum w Dukli brzmi kusząco. Czyli moje miejsca, które faworyzuje w drodze "tam" to: Dukla, Twierdza Przemyśl, Sanok - właśnie w takiej kolejności. Oczywiście będę grzeczny i z głosem większości się pogodze ;)

A i jeszcze jedno. Zgadzam się z Ewą co by nie przesadzić z % wieczorami bo bez sensu wyjeżdzać później w południe.

Edytowane przez bigboykr

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybieracie sie do Przemysla to warto po drodze wstąpic do Arłamowa :crossy:

 

a co tam ciekawego? po ośrodku można jeździć? jakieś ciekawe pozostałości wsi?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest jeszcze muzeum w Dukli z ciekawą wystawą broni z I i II WŚ.

 

O! O! O! Super! Ja chcę! :biggrin:

 

 

A co do paśnika, to ja myślę, że trzeba tylko co najwyżej ustalić gdzie. Bo "czy", to chyba nikt nie ma wątpliwości. Zwłaszcza po ostatnim :icon_mrgreen:

 

 

Oj, coś czuję, ze po tej wycieczce przez kilka dni na tyłku nie siądę...

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinnaś sobie do bzyczka zakupić akcesoryjna kanapę... taką z masażem i podgrzewaniem na wszelki wypadek... i z wentylacja ;)

a pasnik trzeba będzie znaleźć jakiś na Słowacji. Jesli ktoś coś zna to ja chętnie posłucham. A jak nie to coś się znajdzie po drodze.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może takie miejsce byłoby milej widziane..?

jsz

 

Mi się jakoś bardziej podobają konkretniejsze muzea.

A co do paśników to się poszuka ;)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinnaś sobie do bzyczka zakupić akcesoryjna kanapę... taką z masażem i podgrzewaniem na wszelki wypadek... i z wentylacja ;)

 

Radziu, Słoneczko... Ty sobie możesz pozwolic na... dużo. Ale czy aby jesteś pewien, ze z nazywaniem Potworzątka "bzyczkiem" nie zawiódł Cię Twój instynkt samozachowawczy?

 

 

 

 

P.S. A od masowania ktoś się znajdzie ;p

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zryzykowałem :D ale "bzyczek" bardzoej mi się podoba od potworzątka ;) najwyżej nie uniknę kary ;) och och :P

Jeszua - te krzaczki, robaczki itp.... no jednak wolę czołgi ;)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...