Skocz do zawartości

Moto bazar Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odp. Wybieram się chyba, bo są tam podobno dobre okazje, tylko że słyszałem od kogoś że raczej są ubrania tańsze typu retbike, tschul. Trzeba więc sprawdzić

 

 

Ja byłem na bajzlu w poznaniu 2 albo 3 razy i faktycznie dużo było tych tańszych i "gorszych" marek odzieży ale na pewno nie brakowało też tych drogich i dobrych jak dainese czy astars.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś bywając na tym ścierwie (w sezonie) nic porządnego nigdy znaleźć nie mogłem. Tym bardziej Alpiny czy Dainese. Z Alpiny jest od samego początku (bazaru) stoisko z butami, ale ceny w jakich je oferują są conajmniej mało atrakcyjne. Nie jeżdżę, każą płacić za wstęp, gó*no na dobrą sprawę jest a i ceny są po prostu czasami głupie. Dla mnie nic nie warty, sztucznie podsycany (radio) kiepski cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam - przesadzacie

jak już z lataniem ciężko to spacerek wśród gratów sobie można zrobić, czasem można znaleźć wśród tych śmieci coś ciekawego albo śmiesznego :bigrazz:

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad1f Napisano 07.12.2009 - 23:03

eee tam - przesadzacie

jak już z lataniem ciężko to spacerek wśród gratów sobie można zrobić, czasem można znaleźć wśród tych śmieci coś ciekawego albo śmiesznego bigrazz.gif

 

No właśnie... Ja jadę z kilkoma kumplami puszką tak dla zwały, połazić trochę, jakąś flaszeczkę obalić i pośmiać się (oczywiście wszystko z cooltoorą...) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jest najbliższy? Mam blisko to się przejdę.

 

 

13 grudzień-niedziela.

 

http://www.motobazar.poznan.pl/

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...