Skocz do zawartości

URAL i inne RUSY


Misza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOC, kup 4ry litry farby koloru KHAKI w warszawie... rok temu ganialiśmy po wawie, i dopiero w ursusie znaleźliśmy. sprzedawali w 15 litrowych puszkach. mniejszych nie było. do malowania zużyłem 4ry...

 

[ Dopisane: 28-12-2005, 22:09 ]

wiesz... chyba sie powoli rozmyślam z tą sprzedażą :mrgreen: . przyjdzie mi pomalować coś i skąd wezmę np 0,5 litra farby :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

pomimo mojego mlodego wieku, i malego doswiadczenia, jestem w posiadaniu ( z chlopakiem ) K-750 i dniepra- z tym ze tylko silnik (...olny my ;)

 

moja milosc do motocykli m.in sie od nich zaczela, wiec moge spokojne je nazwac pierwsza miloscia :)

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem nim chyba z 12 tys km bez większych awarii (raz się ukręcił wał napędowy i głowice trzeba było zergernerować).

 

Ha ... to tylko w ruskich sprzętach ukręcenie wału i coś tam nie należy do większych awarii :crossy: :icon_mrgreen: :wink:

 

Ja mam kłopot bo diagnosta nie chce przepuścić MW bo główne światła nie świecą tylko bżdżą. Muszę zgwałcić Sotka ( remontowca ). Jak nie mogę jeździć to chociaż niech mam odrobinę przyjemności :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ... to tylko w ruskich sprzętach ukręcenie wału i coś tam nie należy do większych awarii :smile: :icon_mrgreen: :wink:

 

Ja mam kłopot bo diagnosta nie chce przepuścić MW bo główne światła nie świecą tylko bżdżą. Muszę zgwałcić Sotka ( remontowca ). Jak nie mogę jeździć to chociaż niech mam odrobinę przyjemności :flesje: .

 

A co to za awaria co ją za pomocą spawarki można usunać :crossy: Głowica chodziła by bez regeneracji ale olej lał się przez prowadnice (luzu na 1-2mm albo i więcej) i na dłuzszą metę taniej wyszło wymieić prowadnice niż dolewać olej :cool: .

 

P.S. Gwałcenie Sotka to coś obrzydliwego i nawet niewspominaj o tym publicznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Gwałcenie Sotka to coś obrzydliwego i nawet niewspominaj o tym publicznie :smile:

 

Aaaa ... więć wiesz coś o tym :icon_mrgreen: :wink: :cool:

Dobra :flesje: Powstrzymam się od tej perwersji :crossy: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ... więć wiesz coś o tym :wink: :cool: :wink:

Dobra :crossy: Powstrzymam się od tej perwersji :clap: :banghead:

 

 

Praktycznej wiedzy nie posiadam. Ale znam Sotka osobiście więć mogę sobie to wyobrazić :banghead:.

 

A ten zły diagnosta to aptekarz-elektronik? :lalag: Co on chce żeby MW (6V i prądnica?) miało swiatła takie jak przewiduje ustawa? Nie da się go skorumpować? U mnie na wsi diagnosta śmiga Uralem i wykazuje zrozumienie dal niedoskonałości technicznych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zły diagnosta to aptekarz-elektronik? :banghead: Co on chce żeby MW (6V i prądnica?) miało swiatła takie jak przewiduje ustawa? Nie da się go skorumpować? U mnie na wsi diagnosta śmiga Uralem i wykazuje zrozumienie dal niedoskonałości technicznych :P

 

Zadziałałem na dwie strony; raz, perswazja i pół litra. Dwa, udało się poprawić światła, nie są to ksenony ale też nie świeczka choinkowa. W każdym bądź razie kwit mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

K-750 rocznik...? (dokumenty byly wybierane, kupowalismy rusa u handlarza :D )

http://img193.imageshack.us/img193/6647/pict12721yl.jpg

 

jeszcze wozek boczny zrobic..

 

ale solo sie fajnie smiga :D

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc! ... coprawda mam 16 lat (niedlugo 17) .. ale na koncie mam juz odrenowanego w ddb stanie goara z czeskim silnikiem i WSK-ę wlasnie koncze ( moze i to sa smieszne moto, dla co poniektorych, ale mam dla nich szacunek i nie katuje, i nie mam zamiaru) .. marzy mi sie wlasnie jakis rusek juz od roku, i wlasnie w tym roku chyba uda mi sie cos zakupic (nazbieralem troche kasy a reszte (nieduza) dolozy mi starszy ;) ).. szkdoa tylko ze mojego ojca nie interesuja motocykle, ale mile chociaz to ze czasem wpadnie do garazu i troche pochwali i popodziwia mnie i to co robie :D ... a narazie czekam na swoja przygode z moim pierwszym Ruskiem :eek:

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...