Skocz do zawartości

GSXRowcy łączmy sie


Rekomendowane odpowiedzi

No to wspaniale.

Poland Position bardzo szanujemy i często odwiedzamy więc się nie martw ;)

Z gixxera wersji testowej będziesz zadowolony, oni dbają o te motocykle. Znam też kogoś kto kupił motocykl z taką historią i jeździł nim długo i szczęśliwie.

Jeśli chodzi o hamownie to czy aby nie podajesz wartości jaką ten motocykl osiąga w testach "na kole"? Moc na kole zawsze będzie ciut mniejsza niż ta "fabryczna" podawana przez producenta.

Widzę, że niezłą eskapadę zrobiłeś po motocykl. Jakbyś coś potrzebował załatwić w Warszawie co nie wymaga Twojej obecności to dawaj znać, na pewno ktoś z forum pomoże (ja np mieszkam dość blisko PP więc śmiało wal na priw jakbyś potrzebował jakiejś pomocy).

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że niezłą eskapadę zrobiłeś po motocykl. Jakbyś coś potrzebował załatwić w Warszawie co nie wymaga Twojej obecności to dawaj znać, na pewno ktoś z forum pomoże (ja np mieszkam dość blisko PP więc śmiało wal na priw jakbyś potrzebował jakiejś pomocy).

 

 

Dzięki Foks za ofertę pomocy. Gdybym coś miał w Wawie na pewno skorzystam. Ale giksera nie kupiłem od Polalnd Position (niestety, bo bardzo miło się z nimi i rozmawiało i negocjowało), tylko z salonu w Gorzowie Wielkopolskim. W PP mieli biało - niebieskiego testowego i miał ponad 3000 km (i nawet nie wiem czy chcieli go sprzedać, bo z nimi o tym nie gadałem). Negocjacje z PP na temat nówki padły po tym jak po kolejnej próbie załatwienia leasingu przez nich banki oświeciły ich, że - z uwagi na panującą na świecie sytuację - Santander, Volkswagen Bank i VB wycofały się z finansowania motocykli. Skoro musiałem kupić za gotówkę, to stwierdziłem, że każdy 1000 zł urwany z ceny jest ważny i poszukałem na allegro takiej - nazwijmy to "prawie nówki". Znalazłem (chyba to ten link - nie wiem bo mi allegro nie działa, więc na czuja go podaję) to: http://www.motoallegro.pl/item459647823_su..._gwarancja.html no i dziś dogadałem warunki (stargowałem jeszcze 500 zł i zostawienie alarmu) oraz wpłaciłem zaliczkę... Przyjedzie do mnie na początku listopada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś u brokerów? z tego co widziałem mają ceny ok. 34.000 za nówki.

Chociaż w sumie, od dealera autoryzowanego zawsze pewniej ;-)

 

 

Badałem ten temat jeszcze jak myślałem o VFRce, ale tu problem pojawia się z gwarancją. W oficjalnych sieciach dealerskich robią kłopoty ze wszelkimi naprawami gwarancyjnymi ( co nawet sami brokerzy przyznawali jak z nimi rozmawiałem). W ogóle cel jaki Suzuki chce osiągnąć nowym cennikiem to ponoć wykoszenie wszelkiej sprzedaży poza siecią (i rzeczywiście przy tym cenniku może im się to udać). Wszyscy brokerzy oczywiście deklarują, że to oni odpowiadają przed kupującym z tytułu gwarancji, no ale dymać lawetą przez pół Polski jak coś się w motocyklu wysypie to mi się nie uśmiecha (zresztą nie taka jest idea gwarancji) i zwyczajnie nie opłaca.

 

Przy okazji piękna bestia :)

 

Dzięki :buttrock: :) :)

 

Tak ot: gość u którego kupiłem giksera jest autoryzowanym dealerem Yamahy i Suzuki od nastu lat. Wiecie ile kosztowała pierwsza R1 jaką sprzedał jako dealer? ponad 67 000 zł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że ceny w salonach spadły i brokerzy mają się gorzej.

Sam miałem suzuki od brokera ale był w Poznaniu, więc z gwarancją nie było żadnego problemu i szczerze powiem, że chwaliłem sobie ten zakup :biggrin::)

Kolega z Wrocka widzę, to ma gdzie polatać :buttrock: my najbliższe fajne winkle mamy jakieś 130km od Poznania.

Ostatnio jechaliśmy do Czech sprzętami i poznałem dwóch koleżków z Wrocka na bikach. Pojechaliśmy sobie razem z nimi na obiadek do Czech, potem wrócili do Wrocka a my pognaliśmy dalej w głąb Czech :)

Bardzo sympatyczni kolesie swoją drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega z Wrocka widzę, to ma gdzie polatać :flesje: my najbliższe fajne winkle mamy jakieś 130km od Poznania.

Ostatnio jechaliśmy do Czech sprzętami i poznałem dwóch koleżków z Wrocka na bikach. Pojechaliśmy sobie razem z nimi na obiadek do Czech, potem wrócili do Wrocka a my pognaliśmy dalej w głąb Czech :)

Bardzo sympatyczni kolesie swoją drogą :)

 

 

My, tu na Ziemiach Odzyskanych, to w ogóle fajni jesteśmy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Wrocka widzę, to ma gdzie polatać smile.gif my najbliższe fajne winkle mamy jakieś 130km od Poznania.

 

 

Aż tak daleko macie do Przezmierowa? :notworthy: Wydawało mi się, że Tor Poznań jest bliżej od Poznania niż podajesz! To chyba musisz tam jeździć jakimiś strasznymi objazdami :notworthy:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwy i zazdrosny o to jak macie blisko do jedynego toru w tym kraju :/

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o torze nie wspomniałem, tylko o zwykłych drogach :biggrin:

Co za złośliwy naród no ;-)

 

 

Filip,

Jak się zrobi ciepło, to możemy na obiadek do Czech skoczyć :)

Poza tym okolice Wałbrzycha są super do śmigania...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwy i zazdrosny o to jak macie blisko do jedynego toru w tym kraju :/

 

Tak, po którym czasami lubią sobie biegać łanie :wink:

 

Filip,

Jak się zrobi ciepło, to możemy na obiadek do Czech skoczyć :biggrin:

Poza tym okolice Wałbrzycha są super do śmigania...

 

Gdybyście coś kołowali to dajcie znać :lalag: Chętnie się "podczepię" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip,

Jak się zrobi ciepło, to możemy na obiadek do Czech skoczyć :icon_mrgreen:

Poza tym okolice Wałbrzycha są super do śmigania...

 

pozdrawiam

 

Ciepło już w tym sezonie to się chyba nie zrobi :(

Jechaliśmy właśnie przez Wałbrzych do Czech i faktycznie traska fajna. A zwłaszcza droga nr 311 w Czechach. Poza tym droga krajowa z Kłodzka do Wrocławia była częściowo w remoncie, ale w większości też bardzo fajna.

 

 

Tak, po którym czasami lubią sobie biegać łanie :biggrin:

Gdybyście coś kołowali to dajcie znać :icon_twisted: Chętnie się "podczepię" :buttrock:

Spoko, nie ma sprawy.

Tylko musimy się wiadomościami wymienić, bo potem będzie ciężko się oznaleźć tutaj :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło już w tym sezonie to się chyba nie zrobi :bigrazz:

Jechaliśmy właśnie przez Wałbrzych do Czech i faktycznie traska fajna. A zwłaszcza droga nr 311 w Czechach. Poza tym droga krajowa z Kłodzka do Wrocławia była częściowo w remoncie, ale w większości też bardzo fajna.

Spoko, nie ma sprawy.

Tylko musimy się wiadomościami wymienić, bo potem będzie ciężko się oznaleźć tutaj :wink:

 

 

Ciepło jest pojęciem względnym. Ja wczoraj i dziś trochę latałem - 200 km wczoraj, 250 km dziś. Nawet znośnie jak na akcję "Znicz". Jak nie w 2008 to w 2009 ten obiad zjemy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło jest pojęciem względnym. Ja wczoraj i dziś trochę latałem - 200 km wczoraj, 250 km dziś. Nawet znośnie jak na akcję "Znicz". Jak nie w 2008 to w 2009 ten obiad zjemy :icon_mrgreen:

 

 

Racja racja. Ja tez jeszcze polatałem. Mam niestety wizję, która dziś się zaczęła. 3 miesięczna delegacja = wygnanie bez moto ;-) więc sezon już niestety zakończony.

Pozdrawiam (póki co ze wschodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wartości merytorycznej dyskusji:

Mapy:

A i B - moc 140 KM przy 13 200, 81 Nm przy 11 100

C - moc 118 KM przy 13 300 i 69 Nm przy 11 400

 

Czyli na mapie C jest niemal identyczny z gsxr 600 k8 (119 KM przy 13 500, 68 Nm przy 13 500)

 

źródło: Motocykl 06.2008

 

Ciekawe, że na hamowni wykazał aż o 10 KM mniej niż w danych fabrycznych

Kirek - a może to z Tobą gadałem, co? Piszesz jakbyś tam był :flesje:

:biggrin: Nie - nie ze mną gadałeś - pracuję w innej branży i nie jestem blondasem :icon_mrgreen:

W/w wyniki są danymi z hamowni i odnoszą się do mocy zmierzonej na kole. Dane producenta podają moc silnika, nie zaś "układu". Marketing "rulez" :bigrazz: .

 

Będę sprawdzał mojego gixa na hamowni w PP - dam znać jakie są wyniki :wink:

 

Po miesiącu jeżdżenia i dotarciu 3/4tych widzę dużą różnicę pomiędzy mapami A i B. Na B gixer dostaje "pierdolca" trochę wolniej :rolleyes: . C wykorzystuję w do jazdy w korkach i nagrzewania opon na początku trenowania winkli.

 

Gratuluję zakupu. GIXEROWAĆ ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...